Filtry

Pension Centrum

Pension Okamžitá rezervace
17. listopadu 6, 25101 Říčany Ukázat na mapě

Penzion Centrum ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Penzion se nachází v Říčanech, jihovýchodně od Prahy. Budova je nově zrekonstruována a patří do seznamu kulturních památek. Dříve sloužila jako městské mýto, dnes penzion. Celková kapacita penzionu je 18 lůžek rozložených do sedmi pokojů. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV, radiem a vysokorychlostním Wi-Fi internetrm . V okolí se nachází mnoho cyklostezek které nabízejí poznání Ladovského kraje. Dále pak koupaliště Jureček či zřícenina hradu ze 13. století.


Okolí

Penzion Centrum se nachází 11 km od Prahy v Říčanech. V okolí penzionu se nachází například koupaliště Jureček nebo zřícenina hradu ze 13. století. Aqua park Čestlice je od nás 5 km. Velkou výhodou jsou určitě cyklostezky, které přímo vybízejí k poznání Ladovského kraje pomocí nenáročné cyklistiky.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Pokojová služba Postýlka Taxi TV Vícejazyčný personál Golfový trenažér 5 km Úschovna jízdních kol Aquapark 5 km Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.2 km Diskotéka 1 km Divadlo 0.5 km Houbaření Jízda na koni Kino 0.5 km Letiště 40 km Noční klub 0.2 km Park 0.3 km Přírodní koupání 1 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.5 km Bar 0.2 km Cukrárna 0.05 km Internetová kavárna 0.1 km Kavárna 0.05 km Pivnice 0.1 km Pizzerie 0.2 km Restaurace 0.2 km Snídaně Vinárna 0.2 km Vinný sklípek 0.2 km Zahrádka 0.2 km Bazén - vnitřní 0.5 km Fitness 0.5 km Jóga 0.5 km Kadeřnictví/salón krásy 0.1 km Masáže 0.5 km Parní sauna 0.5 km Sauna 0.5 km Solárium 0.5 km Wellness/lázně 0.5 km

Pokoje

Penzion Centrum může nabídnout ubytování v sedmi pokojích s celkovou kapacitou 18 lůžek. Pokoje jsou vybaveny TV, radiem, sprchou a WC. Penzion Centrum nabízí také snídaně.

Recenze

Páchnoucí a bezútěšný Zarezervovali jsme si, že zde zůstaneme na víkend, a byli tak zděšení místem, že jsme odešli po 5 minutách. Veřejné prostory byly zaprášené, lehce špinavé a velmi nevítané. Rodinný pokoj, který se nacházel nahoře v sousední budově, byl základní, špinavý, strašně vonící a do koupelny měl divné skleněné dveře. Hotel nám odmítl vrátit peníze (a rezervace. Com byly naprosto nepomocné), ale bylo lepší ztratit naše peníze, než kdykoli zde strávit.
Ruth M 11.2019

Krásné místo! Krásné místo! PROS: Ložnice jsou prostorné a mají vynikající skříň a úložné prostory. Postele jsou pohodlné. Koupelna je velká a moderní. Velmi čisté. Pěkná lokalita. Přátelský personál. CONS: Žádné mýdlo nebo šampon. Bylo by hezké mít malou ledničku v místnosti. Parkování je pro velké vozidlo trochu těsné.
JACAAJ 11.2019

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

Restaurace, snídaně

Jak se k nám dostat?

11 km od Prahy směrem Brno - D1, pension se nachází 50 metrů od náměstí a 8 min chůze od vlakového nádraží. Do Prahy to je 25 min vlakem.