Filtry

Hotel U Jelena

Hotel Na poptávku
U Jelena 105/3, 73601 Havířov Ukázat na mapě

Hotel U JELENA v Havířově Původní Penzion u Jelena se náročnou rekonstrukcí a rozšířením ubytovací části změnil na HOTEL U JELENA s celkem 16 nadstandardně zařízenými pokoji, vlastním uzavřeným parkovištěm pro hosty a z hotelu přístupnou restaurací.

Nabízíme Vám celoroční ubytování v klidném prostředí na okraji Havířova v jedno, dvou nebo třílůžkových pokojích. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, sprchový kout nebo vana, satelitní televize a připojení k internetu.

Hotel je jednopatrový, v přízemí je recepce se samostatným vchodem z průčelí hotelu a druhým vchodem z chráněného parkoviště, které mohou využívat hoteloví hosté. K ubytování nabízíme 16 pokojů - 4 jednolůžkové, 10 dvoulůžkových - z toho 2 s možností přistýlky a 2 třílůžkové pokoje.

Se společenským sálem sousedí oplocená zahrada s venkovním posezením pod širým nebem pro 60 lidí, dětským hřištěm pro nejmenší a krytým posezením pod pergolou pro 40 lidí.

Vstup do hotelu je přímo z chráněného parkoviště, kde můžete bez obav zanechat svůj vůz po celou dobu pobytu. Připojení k internetu podle dispozic jednotlivých pokojů LAN nebo WIFI.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Dětský koutek Kabelový internet Konferenční/společenská místnost Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Praní prádla Recepce Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zahrada Bowling 3 km Minigolf 7 km Squash/ricochet 3 km Stolní tenis Tělocvična/sportovní hala 5 km Tenisový kurt - venkovní 3 km Tenisový kurt - vnitřní 3 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 2 km Kino 5 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2 km Bar Restaurace Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Zahrádka Bazén - venkovní 2.5 km Bazén - vnitřní 2 km Fitness 3 km Sauna 2 km

Pokoje

Standardním vybavením je dvojlůžko, sprchový kout nebo vana, WC, barevná televize, noční stolky, šatní skříň, konferenční stolek a křesílka, u některých pokojů sedací souprava, kterou je po rozložení možno využít jako další lůžko.

Dva pokoje jsou vybaveny vanou s perličkovou lázní. V jednom z těchto pokojů je vana umístěna přímo v pokoji, ve druhém v oddělené koupelně. K dispozici je plný pokojový servis s kompletní nabídkou jídel a nápojů. Pro vaše potřeby rovněž služby hotelové prádelny včetně žehlení. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Z hotelové části je přímý vstup do restaurace. Čepovaný Radegast - desítka i dvanáctka, čepovaný černý Kozel, dobře zásobený bar, více než čtyřicet druhů nealkoholických nápojů, velký výběr vín od stolních až po archivní a bohatý výběr jídel uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

V příjemné restauraci můžete posedět jak ve dvojici, tak i ve větší společnosti. V době obědů si můžete vybrat menu za dobrou cenu, nebo využít široké nabídky z jídelního lístku.

Pravidelně pořádáme zabijačkové či zvěřinové hody a dny mezinárodních kuchyní. Naši kuchaři jsou připraveni potěšit Vaše chuťové buňky výběrem z klasické české kuchyně, specialit evropských kuchyní, zvěřinových a rybích pokrmů a samozřejmostí je i nabídka bezmasých a sýrových specialit.

Extra

Velký sál s kapacitou 150 míst sousedí s restaurací, pro pořádání akcí má k dispozici vlastní vchod, šatnu, samostatný výčep a samostatné toalety.  Sál je využíván pro pořádání diskoték, zábav, plesů a zejména soukromých akcí. V případě potřeby je možné kapacitu zvýšit využitím podesty. Pro pořádání akcí s programem j k dispozici klasické pódium. Ze sálu je přímý vstup do zahrady, v případě potřeby a požadavku je možno připravit vaši oslavu s využitím zahrady a venkovního grilu.

Jak se k nám dostat?

Z hlavního tahu Ostrava - Havířov k nám dojedete za necelých pět minut. Za stejnou dobu dojedete do centra města a do deseti až patnácti minut do centra Ostravy, Orlové a Karviné. Do půl hodiny po odjezdu z hotelu již můžete uhánět polskou dálnicí směrem na Katowice, Krakow nebo Waršavu.