Filtry

Hotel Švamberský dům

Hotel Okamžitá rezervace
Soukenická 35, 38101 Český Krumlov Ukázat na mapě
?

Restaurace - hotel Švamberský dům je citlivě zrekonstruovaný stylový podnik, který je již více než 5 let vyhledávaným cílem návštěvníků Českého Krumlova pro stylové ubytování a vynikající kuchyni.
Švamberský dům se nachází v těsné blízkosti hlavního českokrumlovského náměstí, v jednom z nejstarších dochovaných domů s gotickými rysy a středověkými freskami na fasádě.

Dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím se nacházejí v 1. patře hotelu. Na některých pokojích je možná přistýlka (za příplatek).
Chloubou našeho hotelu Švamberský dům jsou dva půdní apartmány. Velkoryse řešené prostory Vás uchvátí původními dochovanými středověkými krovy. Ubytování v našem apartmánu je tou správnou volbou, pokud chcete něco opravdu speciálního.

Parkování je v případě potřeby zajištěno za příplatek na nedalekém hlídaném parkovišti vzdáleném 10 min chůze za 200,- kč/noc.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.5 km Nekuřácké prostředí Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Postýlka Terasa TV Zdravotní středisko 0.8 km Aerobik 2.7 km Bowling 0.45 km Golf 6.6 km Squash/ricochet 2.7 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Autobusová zastávka 0.75 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Diskotéka 0.1 km Divadlo 0.35 km Houbaření Jízda na koni Kino 0.9 km Park 0.3 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1 km Restaurace 0 km Snídaně Vinárna 0 km Vinný sklípek 0 km Zahrádka Bazén - vnitřní 1.1 km Fitness 2.7 km Jóga 2.7 km Kadeřnictví/salón krásy 0.5 km Masáže 0.3 km Sauna 1.1 km Pokojová služba Vícejazyčný personál

Pokoje

Atypické, citlivě zrekonstruované pokoje a apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou a sociálním zařízením, některé nabízejí výhled na krumlovský zámek. Každý pokoj je unikátní.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Po Vašich toulkách Českým Krumlovem přijměte, prosím, pozvání do naší útulné stylové restaurace. Můžete si vybrat posezení u krbu s otevřeným ohněm, či v místnosti s nekuřáckými boxy, v podzemním vinném sklípku, nebo na slunné letní terásce.

Extra

Internet je pro hosty k dispozici zdarma.

Pes pouze po domluvě.

Jak se k nám dostat?

S Vaším vozem můžete vjet do centra města (ubytovaní hosté mají vyjímku na jinak platný zákaz vjezdu automobilů) a dočasně zaparkovat poblíž hotelu a vynosit si zavazadla. Při ubytování dostanete mapku s instrukcemi, jak se dostat na nedaleké hlídané parkoviště (v areálu pivovaru Eggenberg).