Filtry

Penzion Vyhlídka

Pension Na poptávku
Hojsova Stráž 7, 34022 Železná Ruda Ukázat na mapě
?

Penzion Vyhlídka - Hojsova Stráž, Šumava (950m.n.m.) najdete v obci Hojsova Stráž nedaleko od Železné Rudy. Penzion má k dispozici 2,3,4 lůžkové pokoje. Celková kapacita penzionu je 36+6 lůžek.

K dispozici je dále nekuřácká jídelna, která se může změnit v učebnu, hernu, taneční parket, možností zapůjčení her (šachy,člověče…) a spoustu hraček pro naše nejmenší, saunu.

V letních měsících má co nabídnout velká udržovaná zahrada s bazénem a solárním ohřevem, dětský koutek s pískovištěm, dřevěnými hračkami a houpačkami. Na zahradě je travnaté hřiště, nebo zahradní posezení s grilem, ohništěm a krbem.


Okolí

Přímo před penzionem Vyhlídka začínají tratě cykloturistické i pro pěší turistiku.,běžecké tratě,/strojově upravované/,lyžařské vleky jsou v Hojsově Stráži 2vhodné pro rodiny s dětmi. Železná Ruda nabízí bowling, motokáry, tenis, nebo krytý bazén., V letních měsících jezdí EKO autobusy směr Modrava, Prášily, Povydří, Čenkova pila, které vozí i kola. Kola je možno zapůjčit v půjčovně. V zimě se letní trasy promění v lyžařské běžecké tratě - 60km upravených stop.V Železné Rudě je několik vleků a SKI areál ŠPIČÁK je vzdálem cca6km od nás ,také si můžete zalyžovat na Velkém Javoru cca 20minut jízdy autem.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Hotelový transport Informační služba Taxi TV Zahrada Lyžařský vlek 0.15 km Půjčovna kol Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Dětské hřiště Restaurace Zahrádka Bazén - venkovní Fitness Sauna

Pokoje

Všechny pokoje mají socíální zařízení.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Události

Pokud k nám přijedete podruhé obdržíte 10% SLEVU.

Stravování

Penzion Vyhlídka nabízí ubytování se snídaní či polopenzí, v penzionu nelze vařit individuálně. K dispozici je celodenně restaurace, kde se podávají hotová jídla, minutky a různé laskominy.Jsme držitelem certifikátu Šumava originální produkt.

Jak se k nám dostat?

Autobusové nádraží: 20 m Vlakové nádraží: 2500 m