Filtry

Hotel Monika

Hotel Okamžitá rezervace
Svobody 9, 35002 Cheb Ukázat na mapě
1,0

Hotel nabízí ubytování v pokojích se sociálním zařízením a TV,SAT. Dále pokoje se sprchou a WC na chodbě a pokoje bez sociál. zařízení. Možnost pronájmu apartmánu v podkroví s kuchyňkou. Restaurace v objektu.


Okolí

V dosahu množství historických objektů: muzeum, hrad, galerie výtvarného umění, církevní stavby, historické náměstí města Chebu - Špalíček. Dále Jesenická přehrada 5 km.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Pokojová služba Praní prádla Recepce Taxi TV Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.1 km Diskotéka 0.2 km Divadlo 0.2 km Kasíno 0.1 km Kino 0.05 km Noční klub 0.5 km Rybolov Vlaková zastávka 0.5 km Kavárna Pivnice 0.2 km Pizzerie 0.2 km Restaurace Masáže Wellness/lázně 2 km

Pokoje

Nabízíme 16 pokojů ve třech kategoriích. 1) Pokoje s vlastním soc. zařízením na pokoji. 2) Pokoje se sprchou na pokoji a se společným WC na chodbě 3) Pokoje se společným soc. zařízením na chodbě

Recenze

Více nikdy Lokalita v centru města - skvělé, na pokoji WC a sprcha, podle domluvy, tím ale klady končí. Pokoj s hodně opotřebovaným nábytkem, vybavení spartánské a postarší, okno na začátku rozpadu a nešlo dovřít, nevím, jak v zimě... Celkový dojem: sprostá ubytovna, nic víc,nic míň. Nápis ubytovna je také na jedné ze 2 budov, které k Monice patří, tu příšernou vedlejší budovu na webovce samozřejmě nenajdete. Obrázky na webovce neodpovídají realitě, jsou asi z nejlepšího pokoje, aby nalákaly hosty. Očekával bych za tento "komfort" cenu maximálně 300 Kč/os./noc. NEDOPORUČUJI !!!!
JiriFoltyn 09.2016

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Stravování

Restaurace nabízí internacionální menu.

Extra

Příplatek za psa 100 Kč na den. Příplatek za kuchyňku v apartmánu 100,-/den Toaleta na pokoji Televizor na pokoji Sprchový kout na pokoji Satelit na pokoji Přístup veřejnou dopravou

Jak se k nám dostat?

50 m od městské hromadné dopravy. 500 m od ČSAD a ČSD.