Filtry

Penzion U Čarodějky

Pension Na poptávku
Vernířovice 49, 78815 Vernířovice Ukázat na mapě

Penzion U Čarodějky se nachází v obci Vernířovice v Jeseníkách. Penzion je uzpůsoben na rekreaci rodin s dětmi, školy v přírodě, školení a kurzy. Součástí objektu je hřiště a bazén. K dispozici vám je celkem 23 lůžek v 7 pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Krom samotného areálu penzionu je i v okolí mnoho míst, která stojí za vidění. Jeseníky jsou vyhledávanou turistickou lokalitou po celý rok. Malebná krajina vybízí ke krátkým procházkám i horským túrám.


Okolí

Jeseníky jsou vhodné pro celoroční rekreaci. V létě se můžete vydávat po značených stezkách na pěší i cyklistické výlety. Mezi nejzajímavější místa patří nejvyšší hora Moravy Praděd nebo unikátní vodní přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně. V Jeseníkách najdete kromě známých cílů i místa téměř nedotčená člověkem.

Odpočinek naleznete v blízkých Velkých Losinách kde jsou pro vás připraveny termální lázně s bazény, saunami a vířivkami.

V zimních měsících najdete v okolí mnoho sjezdovek různých délek a obtížností. Pro úplné začátečníky jsou připraveny lyžařské a snowboardové školy.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Zahrada Lyžařský vlek 0.3 km Bar Restaurace Nekuřácké prostředí Golf 11.3 km Tenisový kurt - venkovní 5 km Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Kino 9.2 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 5.8 km Cukrárna 9 km Pizzerie 9.1 km Bazén - venkovní Bazén - vnitřní 9 km Kadeřnictví/salón krásy 10.9 km Masáže 9 km Perličková vana 9 km Sauna 9 km Wellness/lázně 9 km

Pokoje

V 7 pokojích je možné ubytovat až 23 osob. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Přímo v penzionu naleznete restauraci s barem a výčepem.