Filtry

Apartmán u Brány

Apartmán Na poptávku
Dolní brána 23, 38301 Prachatice Ukázat na mapě

Stylový apartmán u Brány najdete přímo v historické části města Prachatice a to u Dolní Brány zv. Písecké. Apartmán má dvě místnosti po dvou a třech lůžkách, kuchyňku včetně vybavení (lednice,vařič,konvice,k dispozici je čaj a káva), koupelnu s vanou, wc+fén, tv a připraveny jsou tu i hračky pro dětičky.

Hosté mohou užívat venkovní terásku. Přímo v domě je prodejna knih, map, her, suvenýrů ale i fotoaparátů (Fotolab a.s.) a využít můžete i fotoslužby. Nově je zde také prodejna Elektro-PC, aj. Jinak jsou všechny potřebné obchůdky a restaurace v blízkosti domu.

Parkovat lze přímo u domu. Wi-Fi přípojení k dispozici zdarma.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Restaurace 0.3 km Zahrádka Domácí mazlíčci Kuchyň Terasa TV Venkovní gril Vícejazyčný personál Bowling 24.9 km Lyžařský vlek 7 km Stolní hry Tenisový kurt - venkovní 0.65 km Aquapark 56.6 km Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Kino 0.95 km Letiště 87.9 km Rybolov Turistické trasy v okolí Bar 0.1 km Kavárna 0.1 km Pivnice 0.2 km Bazén - vnitřní 0.65 km Fitness 0.85 km Kadeřnictví/salón krásy 1.3 km Sauna 10.6 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.