Filtry

Cartellone appartamento hotel

Hotel Na poptávku
U Stadionu 2030, 53002 Pardubice Ukázat na mapě
?

Nově zrekonstruovaný appartamento hotel Cartellone v Pardubicích se nachází v samotném centru, v blízkosti Pardubického zámku a nákupních možností. V tomto appart.hotelu najdete zde vynikající restauraci s velkou zahradou a otevřeným grilem. Pokoje jsou vybavené tv, sprchou/vanou vč wc a wi-fi připojení. Jedná se o vilu, která je zasazena do krásné zahrady, klademe zde důraz na soukromí a máte zde možnost parkování v uzavřeném objektu.

 

 


Okolí

Appartamento hotel se nachází cca 300 m od Pardubického zámku, cca 200 m od centra Pardubic a nákupních možností.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Obchodní centrum 0.3 km Pokojová služba Taxi TV TV místnost Venkovní gril Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 0.5 km Aerobik 0.5 km Beachvolejbalový kurt 1.5 km Golf 5 km Tenisový kurt - venkovní 0.02 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.43 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Divadlo 0.6 km Kino 0.3 km Letiště 2 km Park 0.2 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.5 km Bar Cukrárna Kavárna Restaurace Snídaně Vinárna Zahrádka Bazén - venkovní 1.5 km Fitness 0.5 km Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

Nabízíme 4 dvoulůžkové pokoje (1 s možností přistýlky), pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutek, LCD televizí, připojením wifi, možnost donáškové služby na pokoj.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

nabízíme restauraci zaměřenou na středomořskou kuchyni a vyrábíme si vlastní domácí těstoviny, domácí dezerty.