Filtry

Pension Na Sychrově

Pension Na poptávku
Benecko 184, 51237 Benecko Ukázat na mapě

Pension „Na Sychrově“ se nachází v nadmořské výšce 886 m v nejvýše položeném středisku západních Krkonoš Benecko s nejvyšším počtem slunečných dní v roce. Pension nabízí ubytování v 2-4 lůžkových pokojích vybavených WC, sprchou. K dispozici je restaurace s domácí kuchyní, vlastní parkoviště a lyžařský vlek.


Okolí

Ve vzdálenosti 150 m se nachází celkem 8 lyžařských vleků a jedna sedačková lanovka, oblíbené běžecké tratě a vynikající cyklistické a turistické cesty. V bezprostřední blízkosti se nachází rozhledna na vrcholu Předního Žalý, lze podniknout výlety k prameni Labe nebo na Sněžku.

Další možnosti výletů jsou do vyhledávaných horských středisek a východisek hřebenových túr Špindlerova Mlýna a Míseček (cca 10 km), Rokytnice nad Jizerou a historického centra sklářství Harrachova (cca 15-25 km) s muzeem skla a hraničním přechodem do polské Szklarské Poręby a Jelení Góry (cca 60 km) nebo do Jásnkých Lázní s lanovkou na Černou horu či sídla lanovky na Sněžku – Pece pod Sněžkou (cca 30 km). Doporučit lze i návštěvu v zooologické zahradě ve Dvoře Králové či Liberci s možností vyjet lanovkou na Ještěď (cca 60 km) nebo výpravu do skalního města Adršpach.

Koupání možné v přírodním koupališti ve Vrchlabí nebo v krytém bazénu v Jilemnici (cca 8 km).


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Cateringové služby Informační služba Taxi TV TV místnost Bowling 0 km Lyžařský vlek Půjčovna lyží 0 km Úschovna lyží Dětské hřiště Houbaření Jízda na koni Noční klub 0.3 km Rybolov Vyhlídkové lety Restaurace Zahrádka Masáže 0.3 km Sauna Wellness/lázně 0.3 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Extra

Děti do 3 let se dvěma plně platícími zdarma. Děti 3-10 let 50% z ceny lůžka za noc - sleva platí se dvěma plně platícími na pokoji.