Filtry

Penzion Formanka

Pension Na poptávku
Splzov 15, 46822 Železný Brod Ukázat na mapě

Penzion Formanka je rodinné ubytovací zařízení stojící na hlavním silničním tahu E65 z Prahy do Krkonoš a dále do Polska. Nachází mezi Turnovem a Železným Brodem asi 100 km od Prahy v obci Splzov, která je vstupní branou do Českého ráje a nabízí nepřeberné množství kulturních, přírodních a historických pamětihodností, s možnosti koupání, turistiky, cykloturistiky i horolezectví.

Penzion je původně starý zemědělský statek, nyní celý nově zrekostruovaný. Je jako stvořený ke krátkodobému i rekreačnímu pobytu. Pod domem je velká zahrada s přístupem k řece Jizeře s možností koupání a rybaření. Nad domem jsou lesy plné hub. Jsou zde vkusně a s citem pro přírodní materiály zařízené pokoje. U domu je uzamykatelná parkovací plocha .

K penzionu patří ještě motorest Formanka ležící naproti přes silnici. Zde je 75 míst a z toho 25 v uzavřeném salonku.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Místo vyhrazené pro kuřáky Parkoviště pro autobusy a kamiony Směnárna Terasa TV Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Rybolov Turistické trasy v okolí Restaurace Konferenční/společenská místnost Přírodní koupání 0.1 km Snídaně

Pokoje

Na každém pokoji je WC, sprcha a televize se satelitním příjmem. V přízemí budovy je společenská místnost s malou kuchyňkou. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Máme zde asi 75 míst, z toho je 25 v samostatném salonku. V letních měsících ještě využíváme terasu s dalšími 20 místy. Celá restaurace je vkusně zařízena.Sedí se na vypolstrovaných židlích u dubových stolů, stropy jsou obložené dubovými kazetami.

Jak v restauraci, tak v salonku máme kachlová kamna, která dotvářejí tu pravou českou pohodu. Restaurace je vyzdobena historickými předměty a na stěnách jsou staré fotografie a obrázky zdejšího okolí - převážně Železného Brodu.

Celý náš stravovací systém je založen tak, aby se u nás kvalitně najedl jak méně majetný, tak bohatší host.
Zařizujeme také společenské a rodinné akce, jako jsou svatební nebo smuteční hostiny, oslavy narozenin či různá podniková jednání nebo večírky.