Filtry

Penzion Kůlna

Pension Na poptávku
Blatenská 831, 43001 Chomutov Ukázat na mapě

Penzion Kůlna nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích a nachází 500 m od centra města Chomutova. Hosté pensionu mohou navštívit známý Podkrušnohorský zoopark, který nabízí podívanou na několik set zvířat, projížďku lokálkou Amálkou nebo Safari expresem.

Chomutov se nachází na hlavním silničním tahu ve směru Praha Berlín a také na spojnici mezi Ústím nad Labem a Chebem. V okolí Chomutova i ve městě samotném jsou průmyslové zóny Severní pole, Královský vrch v Kadani, Verne v Klášterci nad Ohří. Vše ve vzdálenosti do 20 km. Stejně daleko je také průmyslová zóna v Podbořanech

Ve dvoře je k dispozici uzamykatelná garáž pro kola nebo motocykly. Parkování na vlastním uzamykatelném parkovišti s kapacitou pro 8 vozidel.


Okolí

Do 1 km od pensionu se nachází městské divadlo, ve kterém se konají nejen plesy a taneční zábavy, ale také divadelní představení. Nedaleko ubytovacího zařízení je kino s dolby surround zvukem. Ve městě je několik diskotékových klubů a řada zpřístupněných památek. Do 20 km je možnost prohlédnout si hrad Hasištejn, františkánský klášter v Kadani či zámek s lázeňskou zónou v Klášterci nad Ohří a zámek Červený Hrádek.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Obchodní centrum 0.3 km Směnárna 1 km Taxi TV Vícejazyčný personál Zdravotní středisko 0.5 km Beachvolejbalový kurt 1 km Billiard 0.5 km Bowling 0.5 km Lyžařský vlek 10 km Minigolf 1 km Potápění 1 km Půjčovna lyží 7 km Šipky Squash/ricochet 0.5 km Střelnice 0.3 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - vnitřní Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 1 km Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 0.5 km Divadlo 0.2 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 8 km Kino 1 km Letiště 80 km Noční klub 0.5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.2 km Bar Cukrárna 0.2 km Pivnice Pizzerie 0.2 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - vnitřní 1 km Fitness 1 km Kadeřnictví/salón krásy 0.7 km Masáže Sauna 1 km Solárium 1 km

Pokoje

Každý pokoj je vybavený vlastním televizorem/SAT, ledničkou, sociálním zařízením a sprchou. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Hosté mají k dispozici také restauraci s kapacitou 40 míst, kde se podávají jídla české kuchyně. Možné je posedět nejen v prostorách restaurace, ale také v zahradní restauraci, která je součástí areálu. Restauraci lze zarezervovat pro různé soukromé akce. 

Jak se k nám dostat?

Autobusové i vlakové nádraží je od penzionu vzdálené cca. 1 km.