Filtry

Hotel Zlatý lev

Hotel Na poptávku
Na Valích 620, 44001 Louny Ukázat na mapě

Hotel Zlatý Lev je situován v bezprostřední blízkosti centra Loun. Můžeme však garantovat, že během vašeho pobytu nebudete ničím rušeni - čtvrť,ve které Hotel Zlatý Lev najdete, patří mezi mimořádně klidné oblasti Loun.

Vybrat si můžete z několika typů ubytování - Hotel Zlatý Lev v Lounech disponuje ubytovacími kapacitami ve dvou apartmánech, šesti dvoulůžkových a třech třílůžkových pokojích. Ať už se v Lounech ocitnete sami, s partnerem či rodinou, Hotel Zlatý Lev nabízíkomfortní ubytování dle vašich potřeb.

Kdekoli v Hotelu Zlatý Lev se prostřednictvím Wi-fi můžete připojit k internetu.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Informační služba Klimatizace Obchodní centrum 0.3 km Pokojová služba Praní prádla Směnárna 0.4 km Taxi TV Vícejazyčný personál Bowling 1 km Golf 9 km Lyžařský vlek 60 km Minigolf 0.1 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 1 km Kino 0.2 km Letiště 55 km Noční klub 1 km Park 0.5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.3 km Cukrárna 0.2 km Kavárna 0.2 km Pivnice 0.3 km Pizzerie 0.3 km Restaurace Snídaně Bazén - venkovní 0.4 km Fitness 0.4 km Kadeřnictví/salón krásy 0.2 km Masáže 0.3 km Wellness/lázně 0.3 km

Pokoje

Každý pokoj či apartmán je vybaven vlastní koupelnou a WC, LCD televizorem se příjmem satelitního signálu, telefonem a trezorem. Samozřejmostí je možnost Wi-fi připojení k internetu. V každém pokoji je přítomen i bohatě zásobený minibar, apartmány mají navíc ledničku a kuchyňku. Ubytovací prostory ve 2. patře jsou vybaveny klimatizací. Hotel Zlatý Lev se snaží udělat vše proto, abyste svůj pobyt v Lounech strávili v klidu a pohodlí.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Gurmáni by si zajisté neměli nechat ujít návštěvu stylové hotelové resturace. V restauraci Hotelu Zlatý Lev vám můžeme nabídnout široký výběr jídel, která náš personál připavuje s láskou a péčí dle nejnovějších trendů gastronomie. Zklamáni zajisté nebudou ani milovníci dobrého vína. V našem hotelovém sklípku si můžete dopřát příjemné a klidné posezení nad sklenkou kvalitního moravského či zahraničního značkového vína z jednoho z nejobsáhlejších vinných lístků v Lounech.