Filtry

Penzion U Johanky

Pension Na poptávku
Jana Švermy 17, 43201 Kadaň Ukázat na mapě

Penzion U Johanky se nachází v původně středověkém měšťanském domě na pěší zóně v historickém centru Kadaně. Poskytujeme krátkodobé i dlouhodobé ubytování v komfortně vybavených apartmentech a pokojích. K dispozici je 7 apartmentů a 4 pokoje. Pro hosty připravujeme snídaně a v přízemí domu se nachází stylová kavárna s nabídkou nápojů a drobných pokrmů.

Ostatní stravování je možné v mnoha přilehlých restauracích. Naše přednosti: krásná poloha na pěší zóně, osobní přístup a rodinná atmosféra, prostorné pokoje moderně a vkusně zařízené s důrazem na detail, Wi-Fi na pokojích.

Rádi Vám poskytneme další informace o zajímavostech v okolí, zprostředkujeme výpůjčku kol nebo zajistíme dopravu. Možnost parkování ve dvoře. Kadaň je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku, výlety na kolech, vodní sporty a celodenní výlety do západočeských lázní a Krušných hor. Město samo skýtá malebný kolorit Vaší dovolené. 

Pokoje jsou k dispozici od 14. hodin v den příjezdu do 11. hodin v den odjezdu. Prosíme hosty, aby plánovaný pozdní příjezd hlásili již při rezervaci. Naše recepce je obsazená do 20. hodin, ale rádi na Vás počkáme či uložíme klíč do venkovního sejfu. 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.2 km Bar Kavárna Restaurace 0.1 km Kuchyň Terasa TV Zahrada Golf 2 km Lyžařský vlek 16.2 km Půjčovna kol 0.01 km Squash/ricochet 2.1 km Tenisový kurt - venkovní 1.6 km Aquapark 10.7 km Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Kino 1.1 km Letiště 58.3 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.2 km Bazén - venkovní 10.7 km Bazén - vnitřní 11.5 km Parní sauna 11.5 km Perličková vana 10.7 km Wellness/lázně 11.5 km Vícejazyčný personál

Pokoje

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a televizi, apartmenty vybavenou kuchyňku s lednicí a obývací prostor.

Apartmenty jsou dvou- a třípokojové (1-2 ložnice, komfortně zařízený obývací prostor se sedací soupravou, vybavená kuchyňka se spotřebiči, samostatná koupelna se sprchou či vanou). Televize, telefon, Wifi připojení jsou standartem.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Pro hosty připravujeme bohaté snídaně formou bufetu Ostatní stravování je možné v mnoha restauracích v okolí. Vzhledem k poloze v centru města najdete v okolí veškerou občanskou vybavenost.