Filtry

Penzion pod Kraví horou

Pension Na poptávku
Bořetice 522, 69108 Bořetice Ukázat na mapě
?

Hledáte-li klidné místečko, kde si můžete s přáteli dopřát skleničku vína a relaxovat, zavítejte k nám do Penzionu pod Kraví horou. Přivítáme Vás vlídným slovem a širokou nabídkou vín přímo od nás. Po celou dobu návštěvy vinného sklepu se o Vás bude starat sklepmistr a majitel sklepa, který Vám vysvětlí postupy a výrobu vín a také s ochotou odpoví na Vaše dotazy při degustaci a také majitelka, která Vám připraví něco dobrého k zakousnutí.

V suterénu penzionu se nachází kvelbený vinný sklep s kapacitou 60 lidí pro různé společenské akce: rodinné oslavy, prezentace firem, oslavy promocí, maturitní večírky, zasedání nebo seminářů, či svatebních hostin. Možnost zajištění cimbálové muziky nebo harmonikáře. V létě je možno posedět na prostorné terase s nádherným výhledem na obec Bořetice a okolí.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Informační služba Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 1 km Parkoviště pro autobusy a kamiony Postýlka Přednáškový sál Taxi Terasa TV Vícejazyčný personál Zahrada Zdravotní středisko 3 km Aerobik 15 km Billiard 40 km Bowling 5 km Lyžařský vlek 4 km Půjčovna kol 0.5 km Střelnice 11.7 km Tenisový kurt - venkovní 0.2 km Úschovna jízdních kol Aquapark 14 km Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 0.5 km Divadlo 15 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 17 km Kino 17 km Letiště 0.5 km Lov Noční klub 0.5 km Park 0.2 km Přírodní koupání 15 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.3 km Bar 4.8 km Cukrárna 1.1 km Kavárna 1.1 km Pivnice 1 km Pizzerie 1.5 km Restaurace 0.3 km Snídaně Vinárna 1.1 km Vinný sklípek Zahrádka Bazén - venkovní 4 km Bazén - vnitřní 12 km Fitness 0.7 km Jóga 12.5 km Kadeřnictví/salón krásy 0.5 km Masáže 4.2 km Perličková vana 11.8 km Sauna 5.4 km Solárium 12 km Solná jeskyně 12 km Wellness/lázně 12 km Catering - varianta A Catering - varianta B Klimatizace

Pokoje

2x dvoulůžkový pokoj

10x dvoulůžkový pokoj s balkonem

4x třílůžkový pokoj s balkonem

Celková kapacita je 36 lůžek. Objednaný pokoj je vám rezervován do 19:00hodin v den příjezdu. V den odjezdu je třeba pokoj uvolnit do 10:00 hodin.  

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.