Filtry

Penzion Fryšava

Pension Na poptávku
Fryšava pod Žákovou horou 11, 59204 Fryšava pod Žákovou horou Ukázat na mapě

Nově zrekonstruovaný Penzion Fryšava nabízí pobyt v klidném a zdravém prostředí Chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů v srdci Českomoravské vrchoviny v nadmořské výšce 780 m. Penzion Fryšava na Vysočině poskytuje celoroční ubytování pro turisty, rodiny s dětmi, ale i pro obchodní cestující nebo firemní a soukromé akce.  Umístění penzionu na okraji malebného městečka Fryšava pod Žákovou horou v těsné blízkosti přírodního rybníka Medlov a bohatých lesů Českomoravské vrchoviny je zárukou klidu, pohody a bezpečí pro děti. V okolí si přijdou na své turisté, cyklisti, dovolenkáři a houbaři. Penzion Fryšava zabezpečuje jak aktivní, tak pasivní odpočinek pro všechny věkové kategorie s množstvím relaxačních doplňků. Výhodná poloha penzionu vybízí ke strávení příjemných chvil s vašimi dětmi ve zdravém a čistém prostředí. Děti se mohou v létě vyřádit na trampolíně, dřevěné prolézací lodi a pískovišti. Vy tomu můžete přihlížet ze zahrádky a popíjet při tom osvěžující nápoje. Ve volných chvílích můžete posedět u ohniště, grilu či na zahrádce, případně využít nabídku masáží. Po romantických vycházkách nebo projížďkách na kole či běžkách po okolí, s množstvím zajímavých cílů, si můžete užít pobyt v sauně vyhrazené jen pro vás, relaxační masáže, povečeřet při svíčkách u sklenky dobrého vína, či jen tak posedět na zahrádce penzionu.


Okolí

Kolem penzionu vede jedna z mnoha značených a bezpečných cyklostezek, nadmořská výška 708 metrů a poloha ve středu pahorkatiny zaručuje skvělé podmínky pro reakrační nebo aktivní cykloturistiku. V zimě v nedalekém lyžařském areálu Harusův kopec je k dispozici lyžařská školka pro děti i dospělé. Kolem penzionu vedou upravované běžecké stopy. V případě zájmu si můžete zapůjčit sněžnice pro vás i pro vaše děti a vyrazit přímo od penzionu na toulky po sněhových pláních. Penzion Fryšava v překrásném prostředí Žďárských vrchů je pravou oázou pro zamilované, kteří si chtějí užít sami sebe v příjemném prostředí daleko od shonu a stresu všedních dní. V okolí penzionu Fryšava na Vysočině si užijete dny plné poznávací a pobytové turistiky. Můžete se toulat rozsáhlými lesy plnými hub, navštívit skalní útvary, kterých je v okolí nespočet, užívat si klidu a přenádherných přírodních scenérií.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Informační služba Internetový koutek Konferenční/společenská místnost Přednáškový sál Zajištění kulturních a sportovních akcí Půjčovna sportovního vybavení Šipky Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Dětské hřiště 0.01 km Houbaření Rybolov Bar Restaurace Zahrádka Masáže Sauna Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

Penzion Fryšava nabízí kapacitu 28 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a čajovým servisem, s možností volného připojení k internetu. Součástí penzionu je restaurace s výbornou kuchyní, bramborákovými specialitami, salonek a sauna.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Události

Půjčovna: Sušička na houby
Jízdní kola
Petangue
Ping-pong
Šipky
Stolní hry
Kuličky
Kulečník
Knihy
Sněžnice a běžky  

Stravování

Součástí Penzionu Fryšava je nekuřácká restaurace s celodenní širokou nabídkou jídel domácí a minutkové kuchyně. V letním období příjemně posedíte na venkovní zahrádce s obsluhou. Najdete u nás širokou nabídku nealko i alko nápojů, čepovaného piva, moravských vín, zmrzlin a dobré kávy.

Přijďte si k nám dát oběd a vybrat si z denního menu, nebo přijďte na večeři a objednejte si jídlo ze stálého jídelního lístku. K dobrému jídlu patří vhodné pití, které vám nabídne nápojový lístek. Rádi vás pozveme na posezení a nabídneme vám bohatý výběr piv a vín. Čepujeme pivo Rychrář z místního pivovaru Hlinsko. A nebo vás co nejrdečněji zveme na naše vyhlášené bramborové speciality!

Extra

Pro děti:

Trampolína
Prolézací loď
Pískoviště
Dětský koutek
Hračky
Knížky
Dětská postýlka k zapůjčení
Nočník
Vstřícná obsluha