Filtry

Restaurace a penzion U Vítovců

Pension Na poptávku
Americké armády 81, 34201 Sušice Ukázat na mapě

Penzion u Vítovců poskytuje ubytování až pro 17 osob ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlasní koupelnou. Součástí penzionu je restaurace s barem, vinárnou, venkovní terasou a tanečním sálem. Domácí mazlíček zdarma - vždy po předchozí domluvě.


Okolí

Penzion leží u centra města Sušice. Městem protéká zlatonosná řeka Otava a podél ní je rozsáhlý lesopark Luh s mnoha sportovišti a upravenou cyklostezkou a dráhou pro in-line bruslení. Nad městem na obyvatele a návštěvníky dohlíží kaple Anděla Strážce a na náměstí najdete klidné zákoutí s kašnou před nově opravenou radnicí. V letním období si můžete cca 300 m od penzionu zapůjčit loďku či raft a prohlédnout si okolí přímo z vody. V zimním období zle využít zimního stadionu nebo plaveckého bazénu, které leží nedaleko penzionu.


Vybavení

Domácí mazlíčci Nekuřácké prostředí Terasa TV Půjčovna sportovního vybavení 0.3 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Přírodní koupání 0.4 km Turistické trasy v okolí Bar Pizzerie 0.15 km Restaurace Snídaně Vinárna Bazén - vnitřní 0.3 km

Pokoje

K dispozici jsou dvou až čtyřlůžkové podkrovní pokoje s celkovou kapacitou 17 lůžek. Na každém pokoji je TV, koupelna se sprchou a WC.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Snídani lze odjednat za poplatek. Součástí penzionu je restaurace s nabídkou tradičních jídel, v okolí penzionu se nachází spoustu restaurací a barů.

Jak se k nám dostat?

Nejbližší autobusová zastávka leží jen 200 m od penzionu.