Filtry

Penzion Pod Vinicí

Pension Na poptávku
K Vinici 1901, 53002 Pardubice Ukázat na mapě

Penzion Pod Vinicí je umístěn v prvním patře budovy. V přízemí je pro naše hosty otevřena také restaurace, kde nabízíme polední menu a minutkovou kuchyni. Všechny pokoje mají výhled na sportovní areál a park a zajistí Vám tak maximální klid na odpočinek.

Pro hosty našeho penzionu Pardubice je zajištěno bezplatné parkování ve dvoře.

V areálu penzionu Pardubice se nacházejí tenisové a volejbalové kurty, herna stolního tenisu, fitnes, fotbalové hřiště. Všechna sportoviště si hosté našeho penzionu Pardubice mohou pronajmout.


Okolí

Jedna z mnoha pardubických cyklostezek vede přímo kolem naší restaurace Pod Vinicí a penzionu Pardubice. I to je jeden z důvodů, proč je náš penzion Pardubice hojně vyhledáván nadšenci tohoto sportu.  


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Informační služba Pokojová služba Praní prádla TV Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Billiard 0.05 km Šipky Stolní tenis Střelnice 0.1 km Tenisový kurt - venkovní 0.05 km Tenisový kurt - vnitřní 0.05 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 0.5 km Divadlo 0.7 km Kasíno 0.5 km Kino 0.7 km Letiště 2 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1 km Bar Cukrárna 0.9 km Kavárna 0.9 km Pivnice Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 0.2 km Fitness 0.05 km Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

Součástí každého pokoje je sociální zařízení, TV. Kompletní prostory našeho ubytování Pardubice jsou  pokryty volně dostupným internetovým signálem (WiFi). Maximální kapacita našeho penzionu je 20 lůžek. Našim hostům je k dispozici zdarma lednice a rychlovarná konvice.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Pro naše hosty je otevřena restaurace, kde nabízíme snídaně, polední menu a minutkovou kuchyni.

Jak se k nám dostat?

200 metrů od našeho penzionu Pardubice se nachází zastávka MHD, která zajišťuje přímé spojení s vlakovým a autobusovým nádražím, zimním stadionem,