Filtry

Penzion a restaurace U Jandů

Pension Okamžitá rezervace
Úborsko 2, 34021 Janovice nad Úhlavou Ukázat na mapě

Pokoje jsou standardně vybaveny. Ubytování je možné ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením (buď sprchový kout nebo vana), vždy s televizí a satelitem. Některé pokoje mají vlastní balkón. K dispozici je kuchyňka pro vlastní vaření. V přízemí penzionu se nachází restaurace. Snídaně jsou podávány formou švédského stolu. Stravování je možné po celý den. K dispozici je venkovní bazén, tenisové kurty, hřiště, kulečník, fotbálek, ping - pong, hokej.


Okolí

Možnost rekreace jak pro velké skupiny, tak pro jednotlivce a páry. Máme k dispozici dva tenisové kurty. Dobře poslouží jak pro tenisové soustředění mladých hvězd, tak pro rekreační hráče. Venkovní bazén s rozměry 9,1m x 4,6m x 1,2m. Je v letních horkých dnech přríjemnou součástí. Dálkovým plavcům radost neuděláme, ale každý, kdo má rád vodu, jiste nepohrdne. Multi funkční hřiště s basketbalovými koši a brankami na fotbal. Lze zde natáhnout síť na nohejbal či volejbal.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Bezbariérový přístup Dětský koutek Konferenční/společenská místnost Přednáškový sál Střešní terasa Terasa TV TV místnost Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Tenisový kurt - venkovní Dětské hřiště Bar Restaurace Snídaně Vinárna Bazén - venkovní

Pokoje

Penzion je velice solidně vybaven v evropském standartu. Ubytování je možné ve dvou, tří a čtyrlužkových pokojích s možností přristýlky. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, vždy s televizí a satelitem. Celková kapacita 40 lužek ve 12 pokojích. Některé pokoje, orientované na západ, mají vlastní balkón.

Nově nyní nabízíme plus 24 dvoulůžkových pokojů (s možností přistýlky) vybavených televizí s digitálním vysíláním a satelitem, dále je možno využít připojení k internetu, samozřejmostí je sociální zařízení se sprchovým koutem. Výhodou budovy je bezbarierový přístup, který ocení hlavně starší lidé a tělesně postižení, pro které jsou v přízemí uzpůsobeny dva pokoje.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Stravování

V přízemí penzionu se nachází restaurace. Pro ubytované hosty se zde podává snídaně formou švédského stolu a dále se zde hosté mohou stravovat po celý den - obědy, večeře. Jídla je možné si vybrat z jídelního lístku nebo z denní nabídky.

Extra

K dispozici je sál pro celé skupiny. Za poplatek možnost pobytu se psem. Vhodné pro turistiku Toaleta na pokoji Televizor na pokoji Sprchový kout na pokoji Satelit na pokoji 4 - čtyřlůžkový pokoj 3 - třílůžkový pokoj 2 - dvoulůžkový pokoj