Filtry

Penzion Doušek

Pension Na poptávku
Havlíčkova 804/8, 79201 Bruntál Ukázat na mapě

Penzion Doušek nabízí luxusní ubytování za přijatelnou cenu. Je situován v klidné části centra města Bruntál. Apartmány i menší pokoje jsou kompletně vybaveny sociálním zařízením se sprchou,TV + SAT, lednicí, varnou konvicí, v kuchyni je k dispozic základní sada nádobí na přípravu snídaně. Připojení k internetu je v celém objektu ZDARMA. Parkování v uzavřeném prostoru penzionu. Perfektní čistota a klid je doménou tohoto penzionu, a proto je často vyhledáván a obsazován i některými známými osobnostmi. Snídaně pouze po dohodě a to formou donášky na pokoj. Rádi ubytujeme i jednu osobu na jednu noc.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí TV Restaurace 0.05 km Místo vyhrazené pro kuřáky Terasa Zahrada Bowling 1.2 km Lyžařský vlek 2.1 km Půjčovna kol 17 km Tenisový kurt - venkovní 1.3 km Autobusová zastávka 0.32 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Kino 0.56 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1 km Bar 0.57 km Kavárna 0.75 km Pizzerie 0 km Bazén - vnitřní 0.34 km Fitness 1.2 km Kadeřnictví/salón krásy 1.2 km Masáže 1 km Parní sauna 0.34 km Perličková vana 0.34 km Wellness/lázně 0.34 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Extra

Slevy jsou výrazné při počtu ubytovaných osob. Nad 3 osoby nejméně na 3 noci je sleva na osobu až na 290,-Kč/noc. 1 osoba na jednu noc možná.

Jak se k nám dostat?

Okres Bruntál je spojován především se zachovalou přírodou, čistým vzduchem, rozsáhlými lesními porosty, Chráněnou krajinnou oblastí Jeseníky s nejvyšší horou Moravy - Pradědem. Rovněž s bohatou sněhovou nadílkou a lyžováním od časného podzimu do pozdního jara. Bruntálsko však oplývá i mnohými kulturními a historickými památkami a stavbami významných architektů.