Filtry

Penzion Pupendo

Pension Na poptávku
S. K. Neumanna 487/7, 50002 Hradec Králové Ukázat na mapě

Penzion Pupendo je umístěn přímo v centru krásného města Hradec Králové a nabízí levné ubytování. Disponuje útulnými apartmány a veškerou občanskou vybaveností.

V penzionu je k dispozici zasedací místnost a v suterénu je provozována internetová kavárna. Poznejte jedinečnou architekturu města Hradec Králové a dopřejte si pohodlné a zároveň levné ubytování, které náš penzion nabízí!

V suterénu penzionu se nachází internetová kavárna, díky které můžete surfovat na internetu i bez vlastního počítače. Aby se vám internet prohlížel co nejpříjemněji, nabízí naše internetová kavárna různé teplé nápoje. V nabídce máme například kávu, cappuccino nebo čaj. V internetové kavárně je možné využít i službu tisku či kopírování do velikosti A3.

Pro potřeby různých školení a kurzů je v penzionu Pupendo k dispozici zasedací místnost. Po domluvě je možné si zasedací místnost rezervovat včetně zajištění občerstvení. Zasedací místnost pronajímáme za 200,- Kč na hodinu a její kapacita je cca 20 osob. Je vybavena dataprojektorem a plátnem, které je možné využít cca za 100,-Kč na hodinu.


Okolí

V blízkém okolí se nachází pošta, směnárna, autobusové i vlakové nádraží, taxi služby, obchodní dům či pobočky telefonních operátorů a bank.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.05 km Nekuřácké prostředí Informační služba Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 0.1 km Směnárna Taxi TV Úschovna zavazadel Zdravotní středisko 0.1 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Divadlo 1.5 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 0.05 km Kino 3 km Park 0.15 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.1 km Bar 0.1 km Cukrárna 0.05 km Kavárna 0.05 km Pizzerie 0.3 km Restaurace 0.1 km Bazén - vnitřní 1.5 km Kadeřnictví/salón krásy 0.05 km Masáže 0.02 km Parní sauna 1 km Sauna 1 km Wellness/lázně 1 km

Pokoje

Nabízíme apartmány vybavené veškerým sociálním zařízením, nábytkem, televizí a WIFI připojením k internetu. Náš penzion v současné době disponuje dvěma jednopokojovými apartmány a dvěma apartmány dvoupokojovými. Apartmány mají většinou výhled do centra města. U apartmánů v druhém podlaží a u jednoho střešního apartmánu je možná přistýlka

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku