Filtry

Penzion 414

Pension Na poptávku
Hořejší Vrchlabí 414, 54302 Vrchlabí Ukázat na mapě
V Penzionu 414 je možnost ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích, jednom apartmánu a podkroví s koupelnou. Pro pokoje sprchy (2×) a WC (2×) společné. V některých případech na pokoji teplá i studená voda (pokoj č. 1, apartmán č. 4 a podkrovní pokoj č. 7), TV. K stravování slouží společná kuchyně s veškerým nádobím, vybavená lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Společenská místnost s televizním a satelitním přijímačem. Pro návštěvníky se psem je připravena venkovní voliéra. V blízkosti penzionu se nachází několik restaurací a stánků k občerstvení, ostatní obchody jsou ve Vrchlabí. Parkování zdarma – v zimě na parkovišti cca 200 m od penzionu – v létě v těsné blízkosti penzionu a v garáži.

Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost TV Bowling 12.7 km Golf 5 km Lyžařský vlek 0.36 km Tenisový kurt - venkovní 6.3 km Autobusová zastávka 0.61 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 4.4 km Houbaření Kino 24 km Turistické trasy v okolí Bar 0.43 km Restaurace 0.35 km Snack bar 0.35 km Bazén - vnitřní 12.5 km Fitness 12.5 km Kadeřnictví/salón krásy 4.6 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.