Filtry

Pension Harry

Pension Na poptávku
Sklenařice 22, 51243 Vysoké nad Jizerou Ukázat na mapě

Pension Harry se nachází ve Vysokém nad Jizerou - Sklenařicích a poskytuje ubytování s polopenzí ve čtyřlůžkových a šestilůžkových pokojích s celkovou kapacitou 30 lůžek. Pro hosty je připravena společenská místnost, uzamykatelná místnost na lyže, kola nebo kočárky, venkovní hřiště pro děti, celoroční vířivý bazén, finská sauna. Součástí objektu je hospůdka u Harryho, kde se podávají snídaně a večeře. Parkování přímo u pensionu. Wifi připojení k internetu.


Okolí

Chalupa leží  na velkém pozemku v nádherné horské krajině na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, u silnice ze Sklenařic do Vysokého nad Jizerou. K objektu vede udržovaná cesta, která je turistickou spojnicí mezi Sklenařicemi a Vysoké nad Jizerou, umístěná cca 100 m od domu (v zimě je udržovaná). Padesát metrů od vchodu domu končí lyžařský vlek, který nenarušuje klidný ráz krajiny a polosamoty (velmi vhodný pro děti nebo začátečníky). Značené turistické a cykloturistické trasy vedou jen 100 metrů od objektu.

  Chalupa je na velkém pozemku v nádherné horské krajině na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, u silnice ze Sklenařic do Vysokého nad Jizerou. K objektu vede udržovaná cesta, která je turistickou spojnicí mezi Sklenařicemi a Vysoké nad Jizerou, umístěná cca 100 m od domu (v zimě je udržovaná). Parkování přímo u chalupy je zajištěno.   Padesát metrů od vchodu domu končí lyžařský vlek, který nenarušuje klidný ráz krajiny a polosamoty (velmi vhodný pro děti nebo začátečníky). Značené turistické a cykloturistické trasy vedou jen 100 metrů od objektu.

 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Postýlka TV Lyžařský vlek 0.1 km Tenisový kurt - venkovní 5.2 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.37 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Turistické trasy v okolí Restaurace Snídaně Vinárna Bazén - venkovní 5.2 km Perličková vana Sauna

Pokoje

K ubytování jsou připraveny čtyřlůžkové a šestilůžkové pokoje (2 ložnice). Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou, TV, satelitem a wifi připojením k internetu.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Součástí penzionu je hospůdka. V ceně ubytování je polopenze.

Extra

Při rezervaci 90-36 dní a více před nástupem se hradí nevratná záloha z celkové ceny pobytu ve výši 50%.

Při rezervaci 35-0 dnů před nástupem se hradí 100% záloha ceny pobytu.

Faktury v celkové výši pod 5000 Kč se fakturují ve 100% výši ihned.

Jak se k nám dostat?

Parkování přímo u pensionu. Autobusová zastávka je vzdálena cca 400 m. V zimních měsících se doporučuje přibalit sněhové řetězy.