Filtry

Pension Abbazia

Pension Okamžitá rezervace
Francouzská 169/1, 35101 Františkovy Lázně Ukázat na mapě
5,0

Penzion Abbazia leží v klidné části města Františkovy Lázně, pouhých 5 minut chůze od centra, lázeňských kolonád a pramenu.

Pension Abbazia Františkovy Lázně nabízí ubytování v 9 standardně vybavených pokojích s koupelnou o celkové kapacitě 21 lůžek.

K dispozici společná jídelna a vlastní uzamykatelné parkovište.


Okolí

Františkovy Lázně, nejmenší, ale nejpůvabnější z lázní známého západočeského trojúhelníku, byly založeny v roce 1793 z rozhodnutí rakouského císaře Františka I. Leží uprostřed 200 hektarů krásných parků a lesoparků. Jsou proto často nazývány "zelenou perlou Chebska".


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Informační služba TV Zahrada Golf 5 km Lyžařský vlek 20 km Minigolf 0.5 km Půjčovna kol 0.2 km Tenisový kurt - venkovní 0.2 km Autobusová zastávka 0.15 km Dětské hřiště 0.2 km Divadlo 0.4 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 0.4 km Letiště 40 km Rybolov Vlaková zastávka 1 km Cukrárna 0.2 km Kavárna 0.3 km Pivnice 0.1 km Restaurace 0.1 km Vinárna 0.2 km Vinný sklípek 0.5 km Zahrádka Bazén - venkovní 0.7 km Bazén - vnitřní 0.7 km Fitness 0.7 km Masáže 0.1 km Sauna 0.1 km Solárium 0.2 km Wellness/lázně 0.2 km

Pokoje

Vybavení pokojů: WC, sprcha, TV satelit, Wi-Fi

Recenze

Dovolená za poznáním Plauen Poprvé jsme byli ubytováni v pensionu. A mile nás to překvapilo. Příjemný, usměvavý personál, pokoje luxusní, to samé o koupelně. Snídaně bohaté, velké parkoviště s pergolou. Oceňuji blízkou polohu nádraží.
Daniel Zavadil 09.2018

Klidné místo Příjemné ubytování blízko centra, perfektní servis a přístup, pouze snídaně, parkování uvnitř dvora.Čisté pokoje s tv , na pokoji WIFI , Doporučuji návštěvu restaurace u Modrého slona, která je vzdálena pár minut od pensionu.
Milan H 04.2016

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.