Filtry

Hotel Romania

Hotel Okamžitá rezervace
Zahradní 948/49, 36001 Karlovy Vary Ukázat na mapě
4,2

Ubytování v hotelu Romania

Hotel nabízí ubytování ve 22 dvoulůžkových, 5 jednolůžkových a 4 třílůžkových pokojích.
Hotel Romania je situován na rozhraní obchodní a lázeňské zóny.
Příjezd k hotelu auty a autobusy možný, parkování naproti u lázeňského sanatoria Thermal.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0.1 km Bezpečnostní schránka Recepce Taxi TV Výtah Golf 7 km Autobusová zastávka 0.8 km Divadlo 0.6 km Kino 0.1 km Letiště 12 km Park 0.05 km Vlaková zastávka 0.8 km Restaurace Bazén - vnitřní 0.2 km Fitness 0.5 km Koupele 0.2 km Masáže 0.2 km Parní sauna 0.2 km Perličková vana 0.2 km Sauna 0.2 km Solárium 0.2 km Solná jeskyně 0.2 km Wellness/lázně 0.2 km Klimatizace Postýlka Bowling 1.5 km Lyžařský vlek 0.02 km Minigolf 0.02 km Půjčovna kol 0.5 km Půjčovna lyží 0.02 km Střelnice 0.8 km Tenisový kurt - venkovní 0 km Úschovna jízdních kol Cyklotrasy v okolí Diskotéka 0.2 km Noční klub 0.5 km Přírodní koupání 0 km Turistické trasy v okolí Snídaně

Pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, chladničkou, telefonem, trezorem a samostatným sociálním zařízením (koupelna a WC).

Recenze

Dobrý hotel se super lokací Vynikající lokace velice blízko kolonády a tedy i centra Karlových Varů. Pokoje a vybavení je starší, ale ucházející. Cenově velmi prihatelné. Parkování v nedalekém hotelu Thermal. Obsluha na recepci v pořádku, celkově tedy hodnotím velmi kladně.
Homie88 05.2018

Úžasný hotel Úžasný 125 letý hotel za rozumné ceny v srdci Karlsbadu. Kousek pěšky do lázní, trochu dále k baru hotelu Pupp. Personál je neuvěřitelně pěkný, výborná restaurace a úžasné snídaně formou bufetu, pikantní a sladká. Pes přátelský. Nejpohodlnější postel, se kterou jsme se setkali. Pokoj 24, pěkný balkon nad řekou. Nedokážeme doporučit dostatečně vysoko, vrátí se, jen aby tu zůstal.
32810Gew 05.2018

Komfortní hotel v centru Karlových Varů s velmi přátelským a zdvořilým personálem Náš pobyt v rumunském hotelu jsme opravdu užili. Pokoj byl velmi komfortní a dobře vybavený. Snídaně byla pestrá a velmi chutná. Děkujeme hotelovému týmu - všichni zaměstnanci jsou velmi přátelští, zdvořilí a zdvořilí. Děkuji!
Vlada 01.2018

Silvestr 2016 V tomto hotelu jsme strávili silvestr 2016. Hotel naprosto splnil naše očekávání, Měli jsme pokoj s balkonem a krásný výhled na město. Sympatická byla i cena hotelu v tomto období. Karlovy Vary jsou překrásné a naprosto nás učarovaly, rádi se vrátíme.
nik7760 10.2017

Penzion u Thermalu s horší komunikací Penzion se nachází na výhodném místě v blízkosti centra města a v docházkové vzdálenosti ode všech atrakcí města. Penzion nemá vlastní parkoviště a nachází se v placené zóně parkování. To znamená že za vozidlo zaparkované před penzionem musíte uhradit parkovné v parkovacím automatu na ulici. Maximální doba parkování zde jsou 4 hodiny a parkování určeno pouze pro osobní vozidla. Čas provozu placené zóny: 07:00 - 18:00 hod. Ceny pro tuto ulici jsou: 0,5hod.- 15 Kč; 1hod. - 30 Kč; 2hod. - 50 Kč; 3hod. - 80 Kč. Vhodnou alternativou proto je zakoupit si na recepci parkovací voucher za 150 Kč / 1 den na který můžete parkovat v podzemních nehlídaných garážích hotelu Thermal (cena běžná za den 250 Kč). Při vašem odjezdu je potřeba nejdříve navštívit recepci hotelu Thermal, kde po
Alex 12.2016

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Stravování

Příjemná restaurace s barem je součástí hotelu. Nabízíme možnost celodenního stravování (snídaně, obědy, večeře) v naší pohostinné restauraci.

Extra

Z důvodu vyhlášení vlády nouzového stavu v ČR, hotel do 14.4.2020 uzavřen.Děkujeme za pochopení.

Jak se k nám dostat?

Naši hosté mohou parkovat v krytých garážích Hotelu Thermal který je vzdálený ca 200 metrů. Cena 1 parkovacího místa je 250 Kč za den.