Filtry

Penzion Diana

Pension Na poptávku
Jana Roháče z Dubé 80, 47163 Doksy Ukázat na mapě

Penzion Diana je rodinný penzion u Máchova jezera v loveckém stylu. Máme celoroční provoz. Klidné přátelské prostředí, útulné, prosluněné pokoje a spokojená atmosféra. Prospěje Vašemu zdraví, uklidnění a pohodě. Máchovo jezero je ráj vodních sportů a radovánek, kde můžete plavat, surfovat, vyzkoušet jachting, ale také si můžete lehnout a jenom se slunit. Můžete ho obejít, což je hezká procházka a můžete navštívit i pláže na druhé straně jezera.

Pension s celoročním provozem je zařízen v loveckém stylu a leží přímo v centru Starých Splavů, v bezprostřední blízkosti Máchova jezera. K dispozici jsou převážně dvoulůžkové pokoje nebo apartmány. Vvšechny pokoje mají vlastní kompletní sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo, WC) a chladničku. Vhodné pro manželské páry, rodiny s dětmi, ale i pro menší skupiny sportovců, cyklistů nebo podnikové akce. Pokoje jsou útulné a prosluněné. V okolí je lesopark. Příjemné a klidné rodinné prostředí. Připojení na wi-fi.

Pro Vaše auto máme připraveno parkoviště. Kola nebo motocykly si můžete uschovat v uzamykatelné kolárně.


Okolí

Máchovo jezero je ráj vodních sportů a radovánek, kde můžete plavat, surfovat, vyzkoušet jachting, ale také si můžete lehnout a jenom se slunit. Můžete ho obejít, což je hezká procházka a můžete navštívit i pláže na druhé straně jezera.

Pension Diana se nachází v příhodné oblasti, která nabízí rozsáhlé možnosti a početné turistické cíle. Které jsou dostupné jak pro zdatné turity i pro starší osoby a děti. Mírný terén, s nevelkými rozdíly, který většinou téměř v rovině Vám bude jistě vyhovovat.

Rozsáhlé možnosti pro zdatné turisty, ale i pro starší osoby a děti. Terén mírný, s nevelkými rozdíly, většinou téměř v rovině. Ideální v podzimních měsících, kdy současně najdete množství hub.

V zimních měsících, když mrzne bez sněžení, můžete bruslit po celém jezeru. Na tento zážitek nezapomenete.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Informační služba Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 0.2 km Postýlka Směnárna 0.45 km Taxi Terasa Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zahrada Zdravotní středisko 15.3 km Beachvolejbalový kurt 1 km Billiard 0.45 km Bowling 2.1 km Golf 19 km Golfový trenažér 19 km Lyžařský vlek 42 km Minigolf 0.3 km Potápění 0.9 km Půjčovna kol 0.15 km Půjčovna sportovního vybavení 0.15 km Stolní tenis 0.55 km Tělocvična/sportovní hala 0.35 km Tenisový kurt - venkovní 0.15 km Úschovna jízdních kol Aquapark 0.9 km Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Diskotéka 0.15 km Divadlo 15.2 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 15.6 km Kino 2.8 km Letiště 77 km Lov Park 0.7 km Přírodní koupání 0.9 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.1 km Bar 0.15 km Cukrárna 0.15 km Kavárna 0.15 km Pivnice Pizzerie 1.1 km Restaurace Snídaně Vinárna 3.4 km Vinný sklípek 0.2 km Zahrádka Bazén - venkovní 0.9 km Bazén - vnitřní 0.5 km Fitness 0.5 km Kadeřnictví/salón krásy 0.29 km Masáže 0.5 km Parní sauna 0.5 km Perličková vana 0.5 km Sauna 0.5 km Wellness/lázně 0.5 km

Pokoje

Pokoje jsou převážně dvoulůžkové, pro rodiny s dětmi máme apartmány s oddělenými ložnicemi. Na každém pokoji vlastní sociální zařízení a chladnička. Připojení na WIFI.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Dobře se najíte nebo si posedíte v nové restauraci v zahradě vedle pensionu. Snídaně, polopenze nebo plná penze dle vlastního výběru. Domácí kuchyně, chutné myslivecké speciality. Příjemné klidné prostředí. Celoročně je možno objednat oslavy nebo večírky. Od jara do podzimu posezení v zahradě pod slunečníky.

Jak se k nám dostat?

Vlaková zastávka 50m, autobusová zastávka 150m.