Filtry

Restaurace a penzion u Doubků

Pension Na poptávku
Nádražní 57B, 69141 Břeclav Ukázat na mapě
?

Dvoupodlažní penzion u Doubků nabízí ubytování v pokojích standardních, komfortních a k dispozici jsou tři komfort plus. Všechny pokoje mají bezdrátové připojení k internetu přes WI-FI zdarma – proto jsou i výhodné pro pracovníky firem na obchodních cestách. Standardní ubytování tvoří dva pokoje – pro jednu nebo dvě osoby s možností jedné přistýlky, součástí je WC + koupelna s vanou, malá LCD TV, WI-FI. Komfortní ubytování tvoří čtyři nově přistavěné pokoje pro jednu nebo dvě osoby s možností jedné přistýlky, vybavené rustikálním nábytkem, součástí je WC + sprcha, fén, LCD TV, SAT, WI-FI. Komfort plus ubytování – prostorný dvoulůžkový pokoj s francouzským lůžkem v rustikálním stylu nebo moderním, součástí je WC + sprcha, TV, fén, mini lednička, WI-FI.


Okolí

Z penzionu je to pět minut pěšky k autobusové zastávce, ze které můžete za deset minut dojet k jednomu z nejromantičtějších míst na jižní Moravě. Pokud dáte přednost autu, tak během několika minut přijedete do Lednice, Valtic, Hlohovce nebo Mikulova. Kdo si chce opravdu vychutnat vše, co okolí nabízí, tak doporučujeme použít jízdní kola. Jedině tak se nejlépe dostanete například k památkám jako je Pohansko, Dianin chrám, Tři Grácie, Apollónův chrám, Minaret, Janohrad, Randes-vous … Všechny cyklostezky jsou udržované a dostupné po národních a mezinárodních Liechtensteinských cyklotrasách, dokonce i v sousedním Dolním Rakousku.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Dětský koutek Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Terasa TV Vícejazyčný personál Zajištění kulturních a sportovních akcí Beachvolejbalový kurt 3 km Bowling 3 km Golf 20 km Půjčovna kol Squash/ricochet 1.5 km Stolní tenis 3 km Střelnice 1 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Tenisový kurt - vnitřní 0.5 km Úschovna jízdních kol Aquapark 40 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 0.5 km Houbaření Kino 3 km Letiště 62 km Park 6 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3.5 km Bar Internetová kavárna Restaurace Snídaně Vinárna Vinný sklípek 0.02 km Zahrádka Bazén - venkovní 3 km Bazén - vnitřní 3 km Fitness 0.5 km Wellness/lázně 6 km Catering - varianta A

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Stylová vinárna s rotundou má 60 míst. V sezóně obsluhujeme hosty také na zastřešené terase pro 60 osob a pro děti je připravený dětský koutek. Nejen v rotundě, ale i v celé vinárně pořádáme slavnostní hostiny, pracovní obědy nebo večeře pro obchodní partnery a zaměstnance. Kompletně organizujeme objednávky podniků, firem a cestovních kanceláří. Vzhledem k tomu, že Břeclav je na hranicích se sousedním Rakouskem a Slovenskem, navštěvuje nás také zahraniční klientela.