Filtry

Pension Bobovka

Pension Na poptávku
Pod Špičákem 580, 46841 Tanvald Ukázat na mapě

Penzion Bobovka, který se nachází v tiché a klidné lokalitě nad městem Tanvald. Nabízíme dvou a více lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a také bezbariérový pokoj. Od nás je vše nadosah, výhodná poloha na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš nabízí nepřeberné množství sportovních, turistických, ale i kulturních možností a zážitků a romantických procházek.

Penzion Bobovka (550 m.n.m.) se nachází na jižním svahu hory Špičák (808 m.n.m.) nad centrem Jizerských hor - městem Tanvald. Ideální místo pro rodiny s dětmi, sportovní oddíly a kluby, ale i přátelská setkání, s možností i krátkodobého ubytování. Pro rodiny s dětmi, či školy v přírodě připravíme program nebo zajistíme hlídání dětí. Jedná se tedy o penzion rodinného charakteru s příjemnou atmosférou.

WIFI  připojení je samozřejmostí. U penzionu je vlastní parkoviště dostupné i v zimních měsících. Příjemné je také posezení na zahradě u ohně či grilování. Penzion je nekuřácký. V provozu je sauna (finská - suchá) s odpočívárnou. K dispozici je volná místnost - lyžárna, kolárna.


Okolí

Penzion se nachází v klidné lokalitě nad městem Tanvald .Za penzionem je vzrostlý les a kolem vede cyklotrasa a v bodoucnu by zde mělo vzniknout i nástupní místo na lyžařskou magistrálu.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum Praní prádla Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Bowling 0.05 km Lyžařský vlek 0.2 km Minigolf Půjčovna sportovního vybavení Tělocvična/sportovní hala 0.5 km Tenisový kurt - venkovní 0.1 km Úschovna jízdních kol Dětské hřiště Houbaření Kino 0 km Vlaková zastávka 0 km Bar 0.05 km Cukrárna 0 km Restaurace 0.05 km Sauna

Pokoje

Penzion je po celkové rekonstrukci a pokoje mají svá vlastní sociální zařízení. K dispozici je 6 pokojů s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita objektu je 27 lůžek

Pokoje jsou děleny takto: 

Pokoj č.1  2-3 lůžka (dvojlůžko  + rozkládací gauč)

Pokoj č.2 4 lůžka (dvojlůžko + palanda )

Pokoj č.3 „studio“ (2 pokoje: 4 lůžka + 2 lůžka /palanda/) celkem 6 lůžek - BEZBARIÉROVÝ

Pokoj č.4 „studio“ (2 pokoje: 4 lůžka /1x palanda/ + 0 lůžek ) celkem 4 lůžka

Pokoj č.5 „studio“ (2 pokoje: 4 lůžka + 2 lůžka ) celkem 6 lůžek

Pokoj č.6 „studio“ (2 pokoje: 2 lůžka + 2 lůžka ) celkem 4 lůžka. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Penzion má velkou, plně vybavenou kuchyni, společenskou místnost doplněnou krbovými kamny.

Jak se k nám dostat?

K penzionu je možné dojet vlastním vozem.Vlakové nádraži  s autobusovým terminálem je vzdáleno 2 km,vlaková zastávka 1km a autobusová zastávka 1,5km.