Filtry

Pension Čížkovec

Pension Okamžitá rezervace
Chlum 26, 38203 Křemže Ukázat na mapě
Penzion Čížkovec se nachází v CHKO Blanský Les a nabízí ubytování v jednolůžkových až třílůžkových pokojích. Všechny typy pokojů mají samostatnou sprchu a toaletou, dále je v penzionu velká společná jídlena s kuchyňským koutem. Na dvoře penzionu je bazén (8x3 metrů), sotlní tenis a travnaté volejbalové hřiště. Z penzionu lze zajistit také jízdu na koni či zarezervovat tenisové kurty, které jsou ve vzdálenosti 1 km od penzionu. Příjemný večer lze strávit posezením u ohniště hned vedle bazénu.

Okolí

Penzion Čížkovec se nachází v CHKO Blanský Les. Pro poznání toho krásného koutu České Republiky doporučujeme cykloturistiku či turistiku. Penzion může dále zajistit rybolov či lov zvěře. Obchody jsou od penzionu vzdáleny 1,5 km.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.02 km TV místnost Stolní tenis Tenisový kurt - venkovní 1 km Houbaření Rybolov Bazén - venkovní Kuchyň Venkovní gril Golf 21.5 km Lyžařský vlek 1.6 km Půjčovna kol 15.2 km Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Divadlo 17.8 km Jízda na koni Kino 14.9 km Přírodní koupání 2.2 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 4.1 km Bar 16 km Cukrárna 10.3 km Kavárna 10.3 km Restaurace 0.2 km Bazén - vnitřní 16 km Koupele 21.6 km Masáže 21.6 km

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny standartně, každý pokoj má vlastní sprchu a toaletu.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

V penzionu je podávána kontinentální snídaně, restaurace je vzdálena 200 metrů.

Extra

Wifi zdarma

Jak se k nám dostat?

Penzion je vzdálen 20km od Českých Budějovic a 15km od Českého Krumlova.