Filtry

Penzion Hůrka

Pension Na poptávku
Hůrka 164, 53002 Pardubice Ukázat na mapě

V penzionu Hůrka v Pardubicích s kapacitou 36 lůžek najdete levné a kvalitní ubytování. Máme standardně vybavené dvou- až čtyřlůžkové pokoje a apartmán, se dvěma ložnicemi.

V penzionu Hůrka můžete uspořádat svatbu, oslavu narozenin či jinou rodinnou oslavu, prostory jsou vhodné také pro školení, semináře, teambuildingové pobyty a pobyty školních či sportovních kolektivů a zájmových skupin. 

Naši hosté mohou využívat připojení k internetu zdarma v celém penzionu Hůrka. Zejména při ubytování skupin a při společenských akcích přijde vhod velká společenská místnost, kde se také podávají snídaně, ale i menší bar a zahrada s příjemným venkovním posezením. Pro vzdělávací akce a semináře nabízíme školicí místnost s kapacitou 35 osob. V areálu penzionu je zabezpečené parkoviště, v zimě lze využít garáž. Při ubytování větších skupin a škol a při dlouhodobých pobytech poskytujeme slevy. 

Využijte náš penzion Hůrka v Pardubicích pro ubytování při návštěvě Velké pardubické nebo legendárního závodu plochodrážních motocyklů Zlatá přilba! 


Okolí

V blízkosti penzionu vede cyklostezka a stezka pro in-line bruslení.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Cateringové služby Informační služba Konferenční/společenská místnost Kuchyň TV Zahrada Bowling 7 km Golf 9 km Autobusová zastávka 0.4 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 3.5 km Divadlo 3.6 km Houbaření Kino 3.7 km Letiště 8.2 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2.9 km Bar Restaurace 0.35 km Snídaně Bazén - vnitřní 3.8 km Sauna 3.8 km

Pokoje

Pokoje v penzionu Hůrka mají vlastní sprchu a WC, připojení na internet, TV i trezorek pro hosty. Na pokojích typu B je varná konvice a lednice. Na penzionu se nachází kuchyňský kout, který je společný pro všechny hosty. Hosté mohou využít bezplatně gril. Pro cyklisty je možné využít garáž, kde si mohou uschovat kola. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku