Filtry

Apartmány Opilé sklepy

Apartmán Na poptávku
Pod Starou Horou 1, 69106 Velké Pavlovice Ukázat na mapě

Opilé sklepy nabízí stylové ubytování ve Velkých Pavlovicích spojené s degustací kvalitních vín z tamního kraje.

V přízemí v hlavní „hodovní“ místnosti upoutá pozornost desénové závěsné svítidlo a pod ním stojící masivní dubový kruhový stůl, jenž je ovíjen lamelovou dubovou rohovou lavicí.

Stůl, lavice a židle v místnosti tvoří ucelený nábytkový komplet, navržený a realizovaný výlučně pro potřeby této stavby.

Barevnost interiérových obkladů, dlažeb, kompletačních prvků elektroinstalace a textilií reflektuje barevnost fasády každého z objektů.


Okolí

Okolí přímo vybízí k turistickým či cyklistickým výletům. V okolí apartmánu se nachází rozhledna Slunečná, Kaple sv. Urbana či Modré hory.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Místo vyhrazené pro kuřáky Praní prádla Terasa TV Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Billiard 1.8 km Bowling 11 km Golf 23 km Tenisový kurt - venkovní 8 km Úschovna jízdních kol Aquapark 31.8 km Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Houbaření Kino 0.95 km Park 0.3 km Přírodní koupání 11.5 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.6 km Bar 0.3 km Cukrárna 0.5 km Kavárna 0.5 km Pizzerie 11.2 km Restaurace 0.3 km Vinárna Vinný sklípek Zahrádka Bazén - venkovní 11 km Bazén - vnitřní 11 km Wellness/lázně 31 km

Pokoje

K pronájmu jsou k dispozici 3 Opilé sklepy. Celková kapacita: 12 stálých lůžek (1 vinný sklep - 4 pevná lůžka)

Ve 2. nadzemním podlaží jsou umístěny dvě ložnice, každá s vlastním hygienickým zázemím. Velká ložnicová okna a balkon 2.nadzemího podlaží nabízejí neopakovatelné výhledy do okolí.

Cena pronájmu zahrnuje, ubytovací poplatek, energie, úklid a soukromou garáž přímo v apartmánu.  K k dispozici jsou tři apartmány každý o kapacitě čtyři lůžka.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Podzemí každého z objektů skrývá klenutý archivní vinný sklep, vhodně doplněný zajímavě řešeným degustačním stolem s deskou z umělého kamene. Ceny vín jsou stanoveny dle ceníku místních vinařů.