Filtry

Pension Vyhlídka

Pension Okamžitá rezervace
Přední Výtoň 38, 38273 Přední Výtoň Ukázat na mapě
2,0

Celoroční provoz se 20 letou tadicí. Bohaté služby pro hosty pode ročního období. Areál je v klidovém místě , bez rušivého provozu aut. Typická šumavská stavba hotelu s výhledem na jezero Lipno. Pokoje se nachází v podkroví a jsou perfekně vybavené . Konkrétně najdete v kolonce ubytování . V přízemí je recepce. Restarurace s dobovým vybavením a barem se 40 míst u stolu . Nekuřacká jídelna se 70 místy u stolu. Od jara do podzimu velká předzahrádka se 78 místy k sezení s překrásným pohledem na krajinu a jezero. Pro každého zdarma připojení WIFI. HoteLové pokoje jsou v podkroví s výhledem na okolí. Vedle hotelu je areál 21 RAD /rekreačních apartmánových  domků/. Celkem lze ubytovat 108 osob. Velké parkoviště . Součástí areálu je plně vybavený Bowling bar / 2 dráhy / s možností posezení pro 30 osob.Podrobnostii v rubrice bowling bar. Dětské hřiště. velké parkoviště.


Okolí

Celý komplex Pensionu Vyhlídka se nachází na jižní části obce Přední Výtoň , na pravém břehu lipenského jezra . Oddělen od provozu vozidel. Pěkný výhled na jezero a zachovalou přírodu. V blízkosti se nachází Vítkův Hrádek , přehrada Lipno s elektrárnou, mnoho historických památek ve vzdáleností do 30 km. Od nás je jen 6 km silniční přejezd pro jízdu do Lince a Pasova. Místo, které v okolí již nikde nenajde.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Cateringové služby Dětský koutek Expresní check-in Expresní check-out Hotelový transport Informační služba Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 8 km Parkoviště pro autobusy a kamiony Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Sekretářské služby Směnárna Taxi Terasa TV TV místnost Úschovna zavazadel Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 8 km Aerobik 8 km Beachvolejbalový kurt 0.35 km Billiard Bowling Lyžařský vlek 7 km Půjčovna kol 8 km Půjčovna lyží 8 km Půjčovna sportovního vybavení 8 km Šipky Squash/ricochet 8 km Stolní hry Stolní tenis Tělocvična/sportovní hala 5 km Tenisový kurt - venkovní 0.35 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 8 km Autobusová zastávka 0.8 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka Divadlo 30 km Houbaření Jízda na koni Přírodní koupání 0.3 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 5 km Vyhlídkové lety Bar Cukrárna 9 km Internetová kavárna 8 km Pizzerie 8 km Restaurace Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Zahrádka 0.01 km Bazén - vnitřní 8 km Fitness 8 km Kadeřnictví/salón krásy 9 km Masáže 8 km Parní sauna 8 km Sauna Wellness/lázně 8 km

Pokoje

Ubytování je možné : 1. HOTELOVÉ POKOJE - 4 x čtyřlůžkové , oddělené 2 ložnice se společným sociální zázemím a TV ; 4 x dvoulůžkové , sociální zázemí a TV 2. RAD / Rekreační apartmánové domky / v počtu 21. Každý má 2 ubytovací místnosti s nábytkem , povlečeno , minibar , sprcha , teplá voda , WC , vytápění elektrickými přímotopy a svou předzahrádku. Na léto letní sedací soupravu.Při pobytu auta parkují u RAD.Podrobnosti v kolonce ubytování

Recenze

Bída s nouzí Bydleli jsme v chatce typu retro.Nevím co je retro na velmi zašlapaném koberci plným prachu.Nepléct si retro s neudržovaným ale dnes se za moderní slovíčko retro dá skovat i prasárna.Měli jsme polopenzi k snídani nejlevněšší salámy turista,šunkový salám max.55% masa,eidam,margarín,marmeláda střídaly se jeden den párky kvalita nic moc a vajíčka.Voda na čaj studená bez ovoce pouze občas okurka a rajče.Večeřové menu je však jěště většší katasrofa první den alespon polévka a dvě kádě kde se mohlo nabrat podle chuti.Opět pouze okurka a rajče. Druhý den však nebyla ani polévka ani rajče a ani okurky prostě jen ty dvě kádě... Po pár minutách jedna stěch dvou kádí dojde a pani servírka nosí porce tak po třech lítá sem a tam jak splašená a pořád něco chybí.Na začátku ste upozornění at
Departure574499 08.2019

Osvěžení při ture na kolech Účelem bylo se posílit a osvěžit před dalšími kilometry. Plněné knedliky masem a borůvkove knedliky, točena malinovka svou funkci splnily , nicméně žádné kulinářské zázraky neočekávejte. Obsluha rychlá , více úsměvu by neuskodilo.
Zita P 07.2019

Nedoporucuji Po celém dni na kole - 95 km a nevalném obědě jsme se těšili na dobrou večeři. Bohužel se to vůbec nepodařilo. Franfurtská polévka vodová asi z nějakého průmyslového základu. Naši chybou bylo, že jsme si dali hovězí stake. Kamarád ho skoro nerozkousal. Za 280 Kč bez přílohy bych čekal luxusní jídlo. Ještě že alespoň ty šťouchané brambory byly dobré. Protože jsme byli opravdu vyhládlí , dali jsme si ještě palačinky. Byl jsem toho názoru, ze se na tomhle jídle nedá moc zkazit. Bohužel dá. Tak když se budete chtít dobre najíst, tak sem určitě ne. Předražené a špatné. Relativně příjemná obsluha to bohužel nezvládala vylepšit.
Michal P 06.2018

Dostupnost a rezervace

Události

PO celé léto umíme připravit hudební večery. Hraje skupina DUO JZD od 18hod do 21hod venku na terase .Naší nejlepší odměnou je spokojený zákazník.

Stravování

Celoroční stravování . Široký jídelní lístek podle receptůry české i zahračniční kuchyně. Ceny stravování ,které nikde jinde nenajdete. Velký výběr napojů, kávy , zmrzliny , pohárů . Točíme 12°Pilsner Urguell a 10°Gambrinus. Máme prostory jak pro kuřáky i nekuřáky. Od 1.6. do 1.10. veká přezahrádka s obsluhou - 75 míst. Podorbnosti v kolonce stravování

Extra

Pestrá nabídka služeb umožňuje všem zájemců příjemný pobyt - rodinám s dětmi , školní mládeži , sportovcům , zájmovým a přátelským skupinám , rybářům . Pro všechny jsme zde po celý rok. Velmi příjemný spestřením pobytu je Bowling bar a tolik potřený klid. Dostatek parkovacích míst. V blízkosti do 300 m je velká špatně udržovaná pláž. Nově otevřená ciklostezka okolo jezera .

Jak se k nám dostat?

Nejlepší dostupnost je osobním vozidlem a autobusem. V případě osobního vlaku je nejbližší stanice Lipno, vzdálená od nás 5 km.