Filtry

Pivovarský dvůr Lipan

Pension Na poptávku
Dražíč 50, 37501 Dražíč Ukázat na mapě
?

Pivovarský dvůr Lipan se nachází v obci Dražíč, nedaleko Týna nad Vltavou a Bechyně v jižních Čechách. Byl vybudován v areálu bývalého lihovaru roku 1997. Při jeho založení vznikla o rok déle i pěstitelská pálenice. V areálu nechybí ani restaurace, salonek s měděnou varnou a penzion. 

Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkový, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a apartmánech.

Součástí penzionu je i stylový salonek s varnou restauračního pivovaru, kterou si mohou hosté prohlédnout a sledovat zde i vaření piva. Součástí salonku je i balkon pro hudbu. Salonek je vhodný pro pořádání společenských akcí, svateb, promocí, seminářů apod.


Okolí

Bechyně
Město keramiky a lázní se rozprostírá v malebné, turisticky atraktivní jihočeské krajině nad řekou Lužnicí. Písek
Historické památky, poloha na zlatonosné Otavě a malebné okolí vytvářejí z poklidného města oblíbené místo, které nabízí pěší výlety i cykloturistiku v Píseckých horách nebo atraktivní výlety do okolí. Hrad Zvíkov
Na vysokém ostrohu nad soutokem Vltavy a Otavy leží na místě dávného sídla již z doby bronzové hrad Zvíkov. Hluboká nad Vltavou
Impozantní zámek stojí na půdorysu nepravidelného protáhlého pětiúhelníku, zámecké budovy obklopují malé a velké nádvoří. Orlík nad Vltavou
Zámek Orlík nad Vltavou je jedním z dochovaných sídel rodu Schwarzenbergů.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Cateringové služby Hotelový transport Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Přednáškový sál Zajištění kulturních a sportovních akcí Úschovna jízdních kol Diskotéka 0.03 km Houbaření Jízda na koni Lov Rybolov Bar 0.03 km Restaurace Zahrádka Wellness/lázně 10 km Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC. V podkroví se nacházejí i dvě apartmá, každé s devíti lůžky.  Celková kapacita penzionu je 45 lůžek.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Restaurace zřízená přímo v prostorách pivovaru disponuje 50 místy k sezení. Nabízíme zde snídaně, obědy i večeře. Vybrat si můžete ze stálého jídelního lístku, hotových jídel a ze specialit české kuchyně.
Kromě vlastního piva Lipan máte na výběr i širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů.

Při pěkném počasí je příjemná možnost posezení na letní zahrádce, kde se konají také večery s grilováním. Pro případ špatného počasí je letní zahrádka zastřešená.