Filtry

Boží chalupa

Chata Na poptávku
Boží Dar 26, 36301 Boží Dar Ukázat na mapě

Boží chalupa se nachází na Božím Daru v Krušných horách v nadmořské výšce 1 028 m. Boží Dar je vzdálen 1 km od státních hranic se Spolkovou republikou Německo. U obce Boží Dar leží největší Národní přírodní rezervace Božídarské rašeliniště v Krušných horách.

Ubytování se nachází v klidné uličce v centru Božího Daru v ideální poloze cca 100m od dětského ski areálu Novako, cca 150m od začátku Ježíškovy cesty (odkaz níže), což nabízí nádherné vyžití pro děti v zimě i v létě.


Okolí

Boží Dar leží na hranici s Německem pod nejvyšší horou Krušných hor - Klínovcem. Boží Dar je významným letním i zimním turistickým střediskem Krušných hor. Turisté sem míří hlavně kvůli ideálním podmínkám pro zimní i letní rekreaci. Naleznou tu hned několik sjezdovek, desítky kilometrů běžeckých stop, různě náročné stezky pro cyklisty i pěší. Za poznáním okolí Božího Daru lákají naučné stezky, několik muzeí i některé památky. Pro případ špatného počasí se tu naskýtá blízká sportovní hala, kryté bazény a další aktivity.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost TV TV místnost Lyžařský vlek 0.2 km Půjčovna lyží 0.3 km Úschovna lyží Houbaření Kuchyň Vícejazyčný personál Zahrada Golf 0.16 km Horolezectví 4 km Půjčovna kol 0.03 km Stolní hry Tenisový kurt - venkovní 3.1 km Aquapark 14.4 km Autobusová zastávka 0.27 km Cyklotrasy v okolí Kino 13 km Letiště 23 km Přírodní koupání 2.9 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 6.1 km Bar 0.32 km Cukrárna 0.19 km Kavárna 0.19 km Pizzerie 7.7 km Restaurace 0.3 km Bazén - venkovní 14 km Bazén - vnitřní 8.3 km Masáže 8.3 km Perličková vana 8.3 km Sauna 8.3 km Solárium 8.3 km Wellness/lázně 8.3 km

Pokoje

Nabízíme ubytování ve 3 pokojích ( dvou-, tří- a čtyřlůžkovém). Každý z pokojů disponuje vlastním sociálním zařízením a TV. V případě potřeby můžeme nabídnou i další kapacitu ubytování dle dohody.

V přízemí nabízíme útulnou společnou místnost s kachlovými kamny a k dispozici je také zařízená kuchyně. Samozřejmostí je u nás možnost přístupu k internetu v celém objektu(wi-fi). Základní prioritou je pro nás Vaše spokojenost, pohoda a božská relaxace.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Jak se k nám dostat?

Chalupa je nejlépe dostupná vlastním automobilem.