Filtry

Penzion Beta

Pension Na poptávku
Bezručova 504, 76326 Luhačovice Ukázat na mapě

Vítejte v lázeňském městě Luhačovice, proslulém jak přírodními léčivými prameny
a dlouhou tradicí lázeňské léčby, tak i prostředím, ve kterém se snoubí krásná okolní příroda a typická architektura. Architekt Dušan Jurkovič zde vytvořil unikátní soubor secesních lázeňských domů, inspirovaných lidovým stavitelstvím.

Nabízíme vám ubytování v soukromí v klidné lokalitě centra města, nedaleko kolonády a minerálních pramenů, kde můžete načerpat nové síly prostřednictvím lázeňských procedur a příjemných procházek v okouzlujícím prostředí.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Nekuřácké prostředí Úschovna jízdních kol Restaurace 0.3 km Parkoviště 0.01 km Kuchyň Recepce TV Lyžařský vlek 1.1 km Minigolf 3.1 km Tenisový kurt - venkovní 0.37 km Autobusová zastávka 0.4 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Kino 1.3 km Letiště 75.5 km Přírodní koupání 1.5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.47 km Bar 0.85 km Bazén - vnitřní 1.3 km Perličková vana 1.3 km Sauna 1.3 km Wellness/lázně 2.4 km

Pokoje

Informace

Náš penzion vám nabízí ubytování v klidném rodinném prostředí v bezprostřední blízkosti centra (cca 4 minuty pomalé chůze) a nedaleko lázeňského náměstí (cca 6 minut pomalé chůze). V těsné blízkosti penzionu se nachází dětské hřiště a Městský dům kultury Elektra, nedaleko také Městská plovárna Luhačovice.

K dispozici je zde 6 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), rádiem a TV. Hosté mohou také využít možnost připojení k internetu.

Všichni hosté mají možnost vlastního vaření ve 2 společných kuchyňkách se sporákem, lednicí, rychlovarnou konvicí a ostatním kuchyňským vybavením potřebným pro stolování.

Klienti užívají vlastní samostatný vchod oddělený od ostatních částí objektu. Parkovací místa se nachází na komunikaci u penzionu.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

restaurace v okolí