Filtry

Penzion Na Hradčanech

Pension Na poptávku
Na Hradčanech 1095, 54901 Nové Město nad Metují Ukázat na mapě
?

Rodinný penzion "Na Hradčanech" se nachází v Novém Městě nad Metují v malebném údolí pod hradbami ve staré novoměstské části Na Hradčanech a je vsazen do jižního svahu bývalých vinic. Penzion je obklopen zelení a výhled má na upravené a v noci podsvícené skály,na kterých je jako hnízdo usazené staré náměstí se zámkem a děkanským kostelem. Nelze nezmínit ani překrásnou zámeckou zahradu. Pod skalami stojí starý mlýn se splavem a řeka Metuje dotváří tuto pohádkovou scenérii.

Penzion - vila v tyrolském stylu, nabízí čtyři zařízené apartmány s ložnicí, obývací místností, manželské postele,doplněné o rozkládací gauče,koupelna + WC, televize, satelit, bezplatné internetové wifi připojení, chladnička, ...atd. Vedle pokoje je k dispozici jídelna s plně vybavenou kuchyňkou. K penzionu náleží také terasovitá zahrada s pergolou ohništěm a grilem, vlastní příjezdovou cestou a parkovištěm pro auta hostů. Zahrada je dlouhodobě pěstována v anglickém stylu se zákoutími vybízejícími k posezení. 

V okolí Nového Města nad Metují se nachází mnoho pamětihodností, souvisejících s dobou pobytu Boženy Němcové a Aloise Jiráska, Ratibořice s Babičiným údolím, Barunčina obecná škola v České Skalici. Nedaleko odtud majestátně zrcadlí svojí hladinu vodní nádrž Roskoš. Dominantou novoměstského náměstí, zaplněného obchůdky a restauracemi je zámek rytíře Bartoně z Dobenína. Také se zde nachází reprezentační informační středisko s galérii a věží Zázvorkou. I druhé informační středisko s muzeem. Můžete navštívit katolický kostel a kostel církve československé husitské. Na vedlejším starobylém hřbitově, odpočívají rodiče Bedřicha Smetany. Nelze se nezmínit o rodném domku F.L.Heka(Věka) v nedaleké Dobrušce. Další oblasti : celodřevěný kostel v Sedloňově, Rokole - mariánské místo s kapličkou zjevení a kostelem řádových sester. V radiusu 20ti km se nachází cca 12 zámků. Doporučujeme navštívit Adršpašské skály, vzdálené cca 40 km, nebo Zoo se safari ve Dvoře Králové nad Labem,vzdálené cca 30 km. 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Hotelový transport Praní prádla Taxi TV Zahrada Půjčovna kol Úschovna jízdních kol Kuchyň Obchodní centrum 1.5 km Terasa Venkovní gril Vícejazyčný personál Aerobik 2.6 km Bowling 1.4 km Golf 24.3 km Lyžařský vlek 9.9 km Tenisový kurt - venkovní 9.6 km Aquapark 12.7 km Autobusová zastávka 0.02 km Cyklotrasy v okolí Divadlo 10.6 km Kino 1.7 km Letiště 47 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2.4 km Bar 0.3 km Kavárna 0.3 km Pizzerie 1.6 km Restaurace 0.3 km Vinárna 0.81 km Bazén - venkovní 12.6 km Bazén - vnitřní 0.98 km Fitness 0.98 km Koupele 0.98 km Masáže 0.98 km Parní sauna 0.98 km Perličková vana 0.98 km Sauna 0.98 km Wellness/lázně 0.98 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku