Filtry

Penzion Pegas

Pension Na poptávku
Vlachovice E79, 59231 Nové Město na Moravě Ukázat na mapě
Celý areál leží v lesích, 200 m od rybníka Medlov a 300 m od nejvýše položeného rybníka na Vysočině - Sykovce, stranou od veškerého hluku.

Areál zahrnuje: hlavní budovu se 17 pokoji, jídelnu a vinárnu, dále celoročně obyvatelné bungalovy, sportoviště - oplocený antukový tenisový kurt, lanový park Adrenalin JOY, volejbalové hřiště, dětský koutek a zahradní ohniště, venkovní altány a uzamykatelné kolárny na úschovu jízdních kol.

Hostům zde celoročně zaručujeme klidné a příjemné ubytování bez hluku. Hotel a penzion Pegas včetně přilehlých sportovišť je nekuřácký.

Celková ubytovací kapacita je 85 lůžek - z toho 43 lůžek v 17 pokojích, 42 lůžek v 7 bungalovech.

Pobyt se psy: možný pouze v bungalovech, nutný očkovací průkaz psa s sebou.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Praní prádla TV místnost Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Beachvolejbalový kurt Horolezectví 0 km Lyžařský vlek 5 km Půjčovna sportovního vybavení 0 km Šipky 0 km Stolní tenis 0 km Tenisový kurt - venkovní 0 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Houbaření Rybolov Restaurace Zahrádka Fitness Masáže Perličková vana Sauna

Pokoje

Všechny pokoje byly v době od dubna 2005 do dubna 2007 kompletně rekonstruovány. Mají nový nábytek, sociální zařízení / tj. oddělené WC a koupelnu s umývadlem a sprchovým koutem/, nová okna, podlahy a ložní prádlo včetně peřin a polštářů. Pokoje jsou kromě základního hotelového inventáře vybaveny telefonem a televizí.

Každý bungalov má 6 plnohodnotných, NE patrových lůžek, dále vlastní vytápění a ohřev vody.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Stravování: v hotelové kuchyni vaříme jídla klasické české kuchyně, nepoužíváme polotovary a ani instantní přípravky!

Extra

Cena za ubytování automaticky zahrnuje: spotřebu elektrické energie, spotřebu vody, spotřebu zemního plynu. Dále pak ložní prádlo, ručníky, koupelnové rohože, hotelové mýdlo, toaletní papír. Denně je prováděn běžný úklid - to znamená, že jsou měněny ručníky, dodáván toaletní papír, vynášeny odpadky. V bungalovech není možné vařit !

Jak se k nám dostat?

Zastávka: 300 m Autobusové nádraží: 8000 m Centrum: 8000 m Vlakové nádraží: 8000 m