Filtry

Pension Hanspaulka

Pension Okamžitá rezervace
Za Hanspaulkou 877/9, 16000 Praha Ukázat na mapě

Zrekonstruovaná tří podlažní vila s útulnými pokoji. V přízemí je tzv. zahradní pokoj s vlastním soc.vybavením, ve 2. patře je samostatný pokoj s vlastním soc.vybavením a ve střešní vestavbě jsou dva atikové pokoje s nádherným výhledem a přilehlou koupelnou se sprch.koutem a wc. Hosté mají dostatek soukromí, ticha a klidu. Manželský pár, který pension vlastní je připraven Vám pomoci s orientací v lokalitě. Výhodou je bezpečné parkování před domem zdarma. Nadstandardní bezpečí, jednoduché parkování, ideální dostupnost jak do centra - především do historické části Starého města. Pražský hrad je v blízkosti a dostupný MHD bez přestupů. Pension je také ideálně položený vůči ruzyňskému letišti. Rodina nabízí zázemí, nápomoc a zároveň diskrétnost. Pokoje mají vlastní vstup z centrálního schodiště. Po dohodě při příjezdu možnost snídaní dle přání hostů.


Okolí

V okolí je 100m zastávka veřejné dopravy - městský autobus. Před domem je park a za domem je okrasná zahrada. V okolí je několik restaurací a obchody. V blízkosti je i křesťanský kostel U Matěje. Vily v sousedství patří ambasádám a patří mezi nejprestižnější a nejdražší část Prahy díky těsné blízkosti centra a zároveň množství parku a zeleně.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Průvodce Aerobik 1.5 km Billiard 1.6 km Bowling 1.6 km Golf 8 km Horolezectví 4 km Půjčovna kol 1 km Půjčovna sportovního vybavení Squash/ricochet 2 km Stolní tenis 0.5 km Tělocvična/sportovní hala 0.5 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Úschovna jízdních kol Aquapark 15 km Autobusová zastávka 0.25 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.02 km Diskotéka 5 km Divadlo 3.5 km Kasíno 1 km Kino 3 km Letiště 5 km Noční klub 5 km Park 0.3 km Turistické trasy v okolí Bar 1.5 km Cukrárna 0.6 km Kavárna 0.6 km Pivnice 1.6 km Pizzerie 1 km Restaurace 1 km Bazén - venkovní 2.5 km Bazén - vnitřní 3 km Fitness 1.5 km Kadeřnictví/salón krásy 0.6 km Masáže 0.6 km Perličková vana 1.2 km Sauna 1.2 km Wellness/lázně 1.2 km

Pokoje

Pokoje jsou jednoduché, nabízí postele se zdravotními matracemi, koberci, topením, WIFI internetem zdarma a přilehlými koupelnami se sprchovými kouty a toaletami. Z pokojů jsou krásné výhledy na Prahu. Pokoje nejsou bezbariérové. Vzledem k umístění v patře bez výtahu nejsou vhodné pro nepohyblivé osoby. Pension není vhodný pro rodiny s dětmi. Dětem není poskytováno ubytování zdarma.

Recenze

Dobrý penzion v klidné čtvrti Penzion se nachází v Hanspaulce, což je trochu mimo hlavní centrum Prahy. Je to ale rychlá jízda autobusem / vlakem od města a snadno dostupná. Je to velmi klidná čtvrť, která může být hezká od bláznivosti Prahy. Můj pokoj byl na vrcholu, takže bylo mnoho schodů, ale bylo mi v pohodě. Tomáš, jeden z majitelů, mě čekal, až přijdu, i když můj autobus byl hodinu později (to je jiný příběh). Byl také velmi užitečný s tipy pro město.
Amanda B 07.2018

Recenze + pěkná a klidná lokalita + dobrá dostupnost - nepřiměřenost cena/služby- na pokoji není ani rychlovarná konvice, abste si mohli uvařit kávu/čaj, což by již dnes měl být standard. Nebylo ani řečeno, zda a kde je možné si kávu/čaj uvařit. - zastaralé vybavení. Příště bude výběr jiný.
Madelleine89 04.2017

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

Pension podává snídaně, pokud to okolnosti provozovatelů umožňují a s hosty se na místě dohodnou. Hosté jsou dotázáni při příjezdu v kolik hodin si přejí snídat a jaké jídlo ke snídani preferují. Snídaně je placena zvlášť.

Extra

Velice uvítáme, pokud nám napíšete nebo zavoláte čas příjezdu, abychom Vás čekali.

Kuchyňka není k dispozici ani z bezpečnostních důvodů nedovolujeme varné konvice a j. elektrické zařízení.

Jak se k nám dostat?

Do Pensionu přijedete ideálně busem č. 131 ze stanice metra A - Bořislavka do stanice Dyrinka. Zde vysedněte a odbočte v pravo ve směru jízdy do ulice Na Dyrince a jděte až k ulici Za Hanspaulkou. Minete dvě kolmé ulice. Náš dům je v ulici Za Hanspaulkou vlevo na malém náměstíčku s dětským hřištěm uprostřed.

Vozem je nejlepší přijet z ul.Evropská - odbočíte do ulice Šárecká a ta vede k naší ulici Za Hanspaulkou - v prudkém kopci ale my bydlíme až na jeho vrcholu na malém náměstíčku.

Pension je přístupný nejlépe busem č.131. Zastávka je 200m od domu a bus jede na stanici metra Bořislavka nebo Hradčanská poblíž Pražského Hradu. Zde je možné přestoupit na Metro a do 10 minut dojet na Malou Stranu, Staroměstskou či Václavské náměstí. Celá cesta trvá max. 30min. do centra s přestupem na metro. Bus jezdí do půlnoci každé 3 - 10 minut. V noci stojí asi 10min. pěšky od domu noční tramvaje.