Filtry

AGROPENZION Lhotka pod Ondřejníkem

Pension Na poptávku
Lhotka 77, 73947 Kozlovice Ukázat na mapě

Agropenzion Lhotka pod Ondřejníkem je umístěn v klidné podhorské obci Lhotka na úpatí Ondřejníku. V okolí Lhotky je nádherná příroda s výhledy na Hukvaldy, Radhošť, Javorník… Obcí vede značená cyklotrasa Brána Beskyd a značené turistické trasy, Hukvaldy (5 km), Ondřejník (3km). V létě v lese sběr lesních plodin včetně hub, léčivých bylin. V Palkovicích (7 km) je možnost koupání v přehradě Olešná nebo v Bašce (10 km). Kolem Ondřejníku jsou udržované běžecké tratě. Pro sjezdové lyžování je dostupná sjezdovka v Palkovicích (7 km). Dostupné je Muzeum automobilů v Kopřivnici (14 km), Štramberská Trúba. Je možno navštívit krytý bazén ve Frýdku - Místku (19 km), na Čeladné, saunu v Metylovicích (3 km). Dle požadavku lze domluvit přímo v místě ubytování klasickou masáž i netradiční masáže, zúčastnit se cvičení jógy či aerobiku. V posledním týdnu srpna se ve každoročně Lhotce konají Sochovy národopisné slavnosti.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Kuchyň Obchodní centrum 4.5 km Pokojová služba Postýlka TV Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Bowling 0.3 km Lyžařský vlek 5 km Stolní tenis Tenisový kurt - venkovní 1 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 4 km Vinný sklípek Bazén - vnitřní 0.3 km Fitness 6 km Masáže Sauna

Pokoje

Apartmány obloženy dřevem. Každý apartmán má sociální zařízení, televizor, společná kuchyňka. Vytápění - biomasa, dřevoplyn.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku