Filtry

Pension Svatý Florian

Pension Na poptávku
Generála Svobody 2, 74801 Hlučín Ukázat na mapě

Pension Svatý Florian nabízí ubytování v klidném prostředí malého města Hlučín.

Nabízíme ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích a dvou luxusních apartmánech.

Pronájem jednoho parkovacího místa s dohledem přímo u pensionu v ceně ubytování.

WiFi připojení v celém pensionu.

 


Okolí

Pesion se nachází v historickém jádru centra pár metrů od náměstí.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Terasa TV Autobusová zastávka 0.4 km Cyklotrasy v okolí Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.5 km Bar Restaurace

Pokoje

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, TV, telefon a WiFi připojení.

Větší apartmán má navíc k dispozici klimatizaci a vlastní terasu.

Recenze

Příjemná atmosféra Příjemné posezení ,milý personál a velmi chutné jídlo. Zájem o zákazníka a velmi příjemné posezení v krásném prostředí. Atmosféru umocňovala příjemná hudba, která navazovala pohodu a klidnou atmosféru ,kdy jsme si s manželem přišli posedět a vypít dobré kafe a lahodný teplý hruškový nápoj a utekly jsme od předvánočního stresu.
galbi2017 12.2019

Stylové prostředí, skvělý personál Dobrý den, navštívili jsme penzion s přítelkyní a třemi psy na jednu noc. Recepční byla příjemný profesionál, který odpověděl na všechny otázky dříve, než jsme se měli šanci zeptat. Pokoje jsou stylové a prostorné. Obsluha u snídaně usměvavá, plnila všechna přání, nic nebyl problém. Mockrá děkujeme Florianovi a personálu!
jiri p 06.2019

s poctivostí nejdál dojdeš Při této recenzi jsem velmi váhal, jak dalece jít s hodnocením. Nakonec jsem se rozhodl pro plný počet hvězd - důvodem je skutečnost, že za několik hodin po opuštění penzionu jsme měli telefonát, že na pokoji byly nalezeny peníze. Já vím, mělo by to být samozřejmostí, že zařízení nalezené peníze vrátí. Nicméně, i tuhle "samozřejmost" vnímám nesamozřejmě, a oceňuji. Ale objektivně - pokud by nebylo této příhody, skončil bych asi u 4 hvězd. Je vidět, že je to penzion, který není přeobsazený a není zaměřen na snobáckou klientelu. Pokoje jsou velké, s pohodlnou postelí a matrací, trošku se styl postele která je z masivního dřeva pere s dalším nábytkem, který má snad evokovat zámecký styl. Koupelna je prostorná, k dokonalosti schází jen držák na sprchu a možná nastavitelná růžice.
Jan L 09.2018

Restaurace Sv, Florián Restauraci jsem navštívila již několikrát a jídlo bylo neskutečně dobré a obsluha velice příjemná. Dokonce jsem zde měla rodinnou oslavu mých narozenin a všichni byli mile překvapeni a maximálně spokojení. Vždy se sem budu ráda vracet.
dmajkova 08.2018

Průměr Restaurace a penzion v pěkném venkovním kabátě. Interiér příjemný, výběr jídla dostačující. Jidlo průměrně, zázrak. Obsluhující servírka nepříjemná a arogantní. Kazí celkový dojem z jinak příjemného prostředí.
Bekulin 12.2017

Zaslat poptávku

Stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně.

K dispozici je restaurace s barem.