Filtry

Penzion Na Kiosku

Pension Na poptávku
Kiosk 1387/1, 78501 Šternberk Ukázat na mapě
?

Penzion Na Kiosku se nachází v moravském městě Šternberk v půvabné krajině podhůří Nízkého Jeseníku, 16 km od hanácké metropole – Olomouce. Svou polohou – na okraji lesa – vzdáleném od centra města do 900 m, přímo vybízí ke strávení nejen příjemné a klidné dovolené uprostřed krásné moravské přírody, ale je vhodný i pro krátkodobé služební pobyty.

Příznivcům turistiky se zde naskýtá plné vyžití v každém ročním období a pro cyklisty je k dispozici mnoho cyklotras.

Penzion nabízí jak ubytování v útulně vybavených pokojích penzionu, tak stravování ve stylově zařízené restauraci a salonek k pořádání různých společenských akcí.

Samozřejmostí je parkování automobilů před penzionem na vlastním oploceném parkovišti i uskladnění Vašeho bicyklu v objektu penzionu.


Okolí

Penzion Na kiosku nabízí řadu možností jak si zpříjemnit pobyt, odreagovat se, aktivně odpočinout a příjemně relaxovat. Okolí nabízí ideální podmínky pro nejrůznější sportovní aktivity, kratší či delší procházky, různé turistické akce a cyklistické i pěší výlety.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.8 km Postýlka Přednáškový sál Taxi Terasa TV Úschovna zavazadel Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Zdravotní středisko 0.8 km Bowling 1.5 km Golf 10 km Tenisový kurt - venkovní 0.3 km Tenisový kurt - vnitřní 0.3 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.15 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 1 km Houbaření Kino 1.5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2 km Bar 0.4 km Cukrárna 0.4 km Kavárna 0.4 km Pivnice 0.4 km Pizzerie 0.4 km Restaurace 0.2 km Snídaně Vinárna 0.4 km Zahrádka Bazén - venkovní 0.15 km Fitness 0.4 km Kadeřnictví/salón krásy 0.4 km

Pokoje

Nabízíme možnosti ubytování v 1-2 lůžkových pokojích, každý pokoj má své sociální zařízení (WC+sprcha), TV a bezdrátové WiFi připojení k internetu.
Nástup na pokoj je možný v době od 15,00 - 22,00 hodin. V den odjezdu je nutné opustit pokoj do 10,00 hodin.

Snídani lze dohodnout individuálně.

Samozřejmostí je parkování automobilů před penzionem na vlastním oploceném parkovišti i uskladnění Vašeho bicyklu v objektu penzionu.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Restaurace Vám nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí s kapacitou 45 míst. K dispozici je posezení na zahrádce u altánku a dětské hřiště.

Otevřeno je duben až říjen denně od 15h.

Jak se k nám dostat?

Penzion stojí 200 metrů od koupaliště, 500 metrů od centra města s různými obchody a restauracemi a 15 minut autem od Olomouce.