Filtry

Penzion Milštejn

Pension Na poptávku
Svor-Rousínov 68, 47151 Svor Ukázat na mapě

Penzion Milštejn se nachází ve středu Rousínova, který je dnes rekreační osadou s množstvím roubených a podstávkových domů ve skalnatém údolí Boberského potoka, patřící místně pod obec Svor.

V penzionu Milštejn najdete klid, pohodu, relax ale v dosahu nejatraktivnějších míst z oblastí Lužických hor a Českého Švýcarska. V naší rodinné restauraci se o vás královsky postaráme.

V penzionu vás můžeme ubytovat ve dvou dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a dvou vícelůžkových pokojích. 

Restaurace i všechny pokoje penzionu jsou nekuřácké.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Terasa Zahrada Billiard Tenisový kurt - venkovní Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Cyklotrasy v okolí Houbaření Turistické trasy v okolí Restaurace

Pokoje

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

V přízemí penzionu je restaurace se salonkem a letní předzahrádkou. V restauraci je u stolů 32 míst, salonek je využíván ke snídaňovým rautům, ale i např. pro účely školení.

Restaurace poskytuje možnost celodenního stravování. Hosté mají výběr z denní nabídky hotových jídel a minutek, vše připravováno „jako od maminky“.

Extra

Oslavte u nás svůj svatební den v útulném prostředí penzionu a zároveň bez starostí a stresu. My vám k tomu vytvoříme všechny podmínky podle vašeho přání. U svatební tabule je místo až pro 36 osob, večerní svatební párty samozřejmě pojme podstatně víc.

Je zde možné pořádat akce nejrůznějších zájmových skupin, firemní školení, večírky, školní srazy a svatby. Je zde příjemné prostředí pro školy a školky v přírodě. Pravidelně naše služby využívají sportovci ke svým soustředěním (box, kickbox, volejbal). K dispozici jsou dvě volejbalová hřiště, respektive rekreační antukové tenisové  kurty. Děti i dospělí si mohou hned v sousedství užít také projížďky na koních.