Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

10.11.2019 | Lyžování Jak ušetřit na cestách - tipy na slevy Turistické regiony ČR

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.

Asi nejzajímavější regionální karta v Krkonoších je SKI RESORT CARD, kterå umožňuje lyžovat celkem na 50 km sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas. SkiResort tvoří 6 vzájemně propojených areálů - Černá hora, Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Malá Úpa, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou. Každý z nich má jiný charakter a odlišnou náročnost sjezdovek. Za zmínku stojí v Česku unikátní lyžařské propojení dvou největších areálů Černé hory (Janské Lázně) a Pece pod Sněžkou na lyžích a pomocí roleb SkiTour s možností návratu do Janských Lázní, či Černého Dolu rychlým skibusem SkiTour Express.

SKI RESORT CARD vám při online nákupu sníží cenu permanentky o 10%, dále stejnou slevu můžete využít třeba na lyžařskou školu nebo v některých restauracích. Další velká výhoda je že uštříte čas ve frontě na permanentku. Doporučujeme vám si kartu objednat poštou dopředu (poplatek 50Kč za kartu) ať se vyhnete frontám na sjezdovce kde si ji jinak budete muset zakoupit.

I Špindlerův Mlýn má podobnou kartu nazvanou GOPASS, kterou si můžete pořídít dopředu. V tomto středisku navíc je možné využít lyžařské výhody s permanentkou FRESH TRACK lyžování na ranním manšestru a nebo s permanentkou FAST PASS přednostní turniket bez front. GOPASS také nabízí bodový a slevový systém na vybrané produkty, který ale využijí hlavně lyžaři vracející se častěji do střediska za zimu. Aktuální ceník bude vydán v průběhu listopadu.

V dnešní "Slevomatové" době můžete najít zajímavé slevy na třeba na Skipasomatu nebo akci 1+1 zdarma na SKIPAS-ZDARMA. Ta je ale podmíněna aktivací kupónu z časopisu Snow. Tyto slevy ale mají vždy nějaké časové nebo jiné omezení takže si musíte být jisti že je využijete jinak se plánovaná sleva stane nákladem navíc.

Jestli se chystáte na lyže do Krkonoš tak si můžete vybrat z našich ubytování zde. V nabídce máme i wellness pobyty které jsou po celodenním lyžování velmi příjemným zpestřením.

TC

Související články