Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

22.03.2020 | Zaměřeno na golf

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.

Když si budete chtít zahrát golf v oblasti Západočeských lázní ale zároveň vyhledáváte klidnější golfová hřiště než jsou Karlovy Vary, Cihelny, Mariánské lázně můžete vyzkoušet některé z těchto. K tomu na našich stránkách www.proubytovani.cz můžete využít online rezervace ubytování v předvybraných hotelech a penzionech v blízké dostupnosti od těchto hřišť Zde a nebo jednoduchým zaškrtnutím filtru Golf.  V případě že byste chtěli prožít zároveň i relaxační wellness zážitek zašktněte ve filtru vlevo navíc Wellness.

Kynžvart Golf Club (CGK): Nádherné 18 jamkové hřiště v překrásném prostředí historického zámeckého parku v anglickém stylu s nálepkou GENIUS LOCI, je svým designem pro většinu hráčů nezapomenutelným zážitkem. Není to náhoda, že každá jamka má své jméno a svůj vlastní příběh. Překrásným vzhledem a kvalitou hracích ploch se řadí mezi TOP hřiště v České republice. Hřiště svým rozložením odpališť uspokojí jak náročné golfové profesionály a amatérské hráče, tak i rekreační hráče. Za 18ku zaplatíte 1390Kč během týdne a 1790Kč o víkendu. Hráči CGK mají hru buď v rámci svého členství a nebo na last moment (2 dny dopředu) za velmi zvýhodněnou cenu.

Golf Club Klášter Teplá: Golfový klub byl založen v roce 1995. Hřiště se rozkládá v krásném prostředí Slavkovského lesa, v těsném sousedství Kláštera Premonstrátů v Teplé. Atmosféra v klubovně a na hřišti je domácká a přívětivá. Hřiště nebývá přeplněno a hra bývá pro hráče taková, jaké je celé okolní prostředí – klidná a pohodová. Za 9-ti jamkové hřiště s PARem 68 zaplatíte denní fee 650 Kč o víkendu a 500 Kč během týdne.

Golf Club Sokolov (CGK): Pěkné 18-ti jamkové hřiště s PARem 72 zrealizovala na svých pozemcích společnost Sokolovská uhelná a.s. projektem navazujícím na sanační a rekultivační úpravy pozemků po těžbě hnědého uhlí. Za 18ku zaplatíte 1350Kč během týdne a 1650Kč o víkendu. Hráči CGK mají hru buď v rámci svého členství a nebo na last moment (2 dny dopředu) za velmi zvýhodněnou cenu.

Golf Club Luby & Golf Club Háje: Pokud si v této oblasti chcete dát odpočinkovou 9ku tak můžete využít těchto hřišť. Golf Háje bylo vybudováno v roce 2005 v chráněné krajinné oblasti Slavkovského lesa kousek od Karlových Varů. Hřiště je charakteristické náročnými jamkami paru 5 a zajímavou ostrovní jamkou. Pro zajímavost anketa časopisu Golf Digest zařadila hřiště na 2.místo v kategorii devítijamkových hřišť. Hřiště Háje si můžete dát za cenu 500Kč během týdne, reps. 600Kč o víkendu. Hřiště Luby vzniklo v roce 1994 a je téměř na samých hranicích s Německem. Zde si můžete dát hřiště za velmi pěknou cenu 290Kč během týdne, reps. 350Kč o víkendu.

TC

Související články