Biofarma v Kobyle

19.08.2020 | Kam s dětmi - ubytování a tipy na výlety NAŠE TIPY NA UBYTOVÁNÍ

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Biofarma Kobylé nedakelo Karlových Varů - dovolená v Provence a přece v Čechách. Nachází se v překrásném koutě naší vlasti, a tím je v přírodní park Horní Střela, který vás zcela jistě uchvátí nedotčenou přírodou, kde potkáte opravdu jen málo lidí. Pokud tedy hodláte strávit klidnou a ničím nerušenou dovolenou, je naše Biofarma v Kobylé ideálním místem, vhodným i pro dovolenou s dětmi.Máme pro vás připravené ubytování na nově zrekonstruovaném statku, do kterého se vejde 12 osob. Jistě Vám přijde vhod i krytý, vyhřívaný bazén s vířivkou a saunou. Večerní posezení u krbu pod pergolou naladí každou romantickou duši. Můžete se také zapojit do života farmy - pobývat mezi zvířaty, jezdit na koni anebo i pracovat. Záleží jen na Vás, co si vyberete. Milovníci cyklistiky okolo naší Biofarmy Kobylé najdou síť našich soukromých cyklotras.

 

https://www.proubytovani.cz/hotel/14872-ubytovani-biofarma-kobyle?query=Ubytov%C3%A1n%C3%AD%20Biofarma%20Kobyle&guests=2&check_in=19.08.2020&check_out=20.08.2020

Související články