Slevové karty dle regionu: Toulavka

18.06.2019 | Jak ušetřit na cestách - tipy na slevy Turistické regiony ČR

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.

Je tomu již šest let, kdy vznikla turistická oblast Toulava, jejímž centrem je královské město Tábor. Pokud plánuje pobyt v této malebné oblasti, zcela jistě vám poslouží turistická karta Toulavka, která nabízí více než 60 bonusů, slev a výhod od Tábora po Sedlčan. Kartu si můžete zdarma stáhnout do mobilu či tabletu, nebo si ji můžete vyzvednout v podobě papírového letáku na infocentrech - viz. zdeJakmile budete mít kartu v mobilu, stačí jednoduše ukázat úvodní obrazovku této aplikace a máte nárok na všechny bonusy a slevy, které karta nabízí, jako jsou oblíbené objekty, muzea, atrakce pro děti a dospělé, restaurace a služby ve vybraných ubytováních. Aplikace nabízí také přehlednou mapu všech míst a bonusů. Kompletní seznam míst a bonusů nenajdete na webových stránkách, ale právě pouze v této aplikaci.

Zajímavou alternativou k elektronické kartě je papírový leták, který slouží přímo jako karta a zároveň jako cestovní mapu s popisem všech míst, kterou si můžete nechat orazítkovat na každém místě, které navštívíte. V letošním roce se můžete navíc zúčastnit soutěže o největšího sběrače razítek, který vyhraje balíček zážitků v Toulavě.

Pokud hledáte ubytování, podívejte se na naši nabídku ubytování v této oblasti zde - Ubytování Toulava.

TLB

 

Související články