Slevové karty dle regionu: Karlovarsko

28.02.2020 | Kam s dětmi - ubytování a tipy na výlety Jak ušetřit na cestách - tipy na slevy Města ČR Turistické regiony ČR

Pokud se chystáte do Karlovarského regionu na dovolenou máme pro vás tip jak si zjednodušit cestování a zároveň ušetřit čas ve frontě na vstup a peníze v podobě Karlovarské Regionální Karty. Zjednodušení přichází v tom, že v rámci vybraných míst zároveň dostáváte tipy na nejatraktivnější místa v kraji vybraná přímo lidmi žijícími v regionu, takže tyto stránky si projděte i kdybyste kartu nekupovali. Zda se vám vyplatí si kartu koupit si můžete spočítat sami, ale bude záležet jak hodně hodláte být aktivní. Pár příkladů pro výpočet níže s uvedenou cenou za jednotlivce:

  • Vstup zdarma do více než 40ti památek a atrakcí jako jsou Podzemního vřídla (90Kč), na Zámeckou věž, Galerie umění (40Kč) a Interaktivní výstavy Becherovy vily (40Kč), Motýlího domu (90Kč), Přírodní rezervace Soos (100Kč), Bazénové centrum KV aréna (130Kč), Hrad Seeberg (200Kč) či Muzea voskových figurín (150Kč)
  • Slevy od 10% až do 50% na kulturní vyžití v podobě představení městského divadla a symfonického orchestru, vstupy do vybraných masážních center, restaurací nebo Dětského zábavního centra HopaHopa a mnoho dalších vrámci celého regionu

Další velkou výhodou karty je že můžete využít veřejnou dopravu po Karlových varech a Mariánských lázních zdarma + jednorázové jízdenky na autovláček a lanovku.

Karta je k dispozici na 2,4 nebo 7 dní za částku od 650Kč až do 1500Kč a pouze v uvedených Informačních centrech na www stránkách. Pokud si tedy spočítáte výdaje, určitě se karta vyplatí hlavně pro delší aktivní pobyty v regionu jak pro páry tak i rodiny s dětmi.

Jestli se chystáte navštívit tento region, nabízíme vám ZDE možnost výběru z více než 150 objektů pro ubytování včetně apartmánů, pensionů a hotelů a s možností výběru různých aktivit jako je wellness, golf , objektů s dětskými koutky nebo již připravené pobytové balíčky.

TC

 

Související články