Jak chytře plánovat letní dovolenou

25.02.2020 | Chytré cestování

Ne nadarmo se říká dobrého poskrovnu, proto pokud se chystáte na letní dovolenou, je nejvyšší čas začít s plánováním. Nejlepší dovolenou strávíte doma, letos to platí ještě více vzhledem k současné situaci s Koronavirem. V našem článku najdete několik tipů, jak plánovat chytře.

  • Jste flexibilní v datu? Vyražte na dovolenou mimo hlavní sezónu. V červenci a srpnu je již většina solidních ubytování z velké části plná a ti zbylí si říkají mnohdy o nesmyslné ceny neodpovídající nabízené kvalitě.
  • Rádi zkoumáte nová místa? Neomezujte se určitou oblast v ČR! Na našem webu stačí zadat termín bez uvedení destinace, následně zmáčknout tlačítko "Vyhledat" a máte rázem na dosah výběr ubytování z celé republiky. Pro přehlednost si poté zvolte v levém panelu filtr "Pouze dostupná ubytování", klikněte na "Zobrazit na mapě" a můžete se pustit do vyhledávání podle svých chutí.
  • Chtějte to nejlepší! Buďte přísní a chtějte to nejlepší. Začněte výběr ubytování s nejvyšší klasifikací - pětihvězdičkovými a čtyřhvězdičkovými. I v naší republice existuje řada kvalitních a krásných ubytování za rozumnou cenu. A co více, tato ubytování mnohdy přidávají řadu doplňkových služeb v ceně ubytování, což vám může povnést zážitek z dovolené na vyšší úroveň. Nemusíme ani dodávat, že úcta a respekt k hostům by měly být v této kategorii samozřejmostí. Proubytovani.cz vám nabízí klasifikaci zařízení jako standardní součást filtrů.

Na závěr příklad, jak takový výběr může vypadat:

Proubytovani.cz letní výběr