Chystáte se strávit romantický adventní víkend a nebo silvestrovský pobyt v některém z českých maleb

15.11.2019 | Města ČR Aktivity & Akce

V tomto příspěvku jsme pro vás připravili malý přehled kam se vydat během prosince v Brně, Českých Budějovicích, Olomouci, Plzni nebo Českém Krumlově. Každé z těchto krásných měst má mnoho co nabídnout a je připraven bohatý program jak můžete krásně strávit den a zrelaxovat.

Brno (ubytování v Brně zde) připravilo jako druhé největší české město krásný adventní program pro malé i velké návštěvníky. Největší trhy jsou pořádány na náměstí Svobody kde můžete vidět každý den nejrůznější živý program včetně adventních vystoupení i koncertů populárních hudebních skupin. Jsou zde také pořádány od 1.12-17.12. December Design Days kde můžete svým blízkým pořídit originální vánoční dárky jako šperky, oblečení, knihy nebo různé módní doplňky. Kdo ještě neviděl vilu Tugendhat tak může využít právě této příležitosti. Jestli si jako cíl vaší návštěvy zvolíte Brno doporučejeme si také přečíst náš článek na slevovou kartu BRNOPAS a podle vašeho programu využít možnosti k jejímu zakoupení.

Český Krumlov (ubytování Český Krumlov zde) je oblíbená turistická destinace v létě ale i v zimě vás dovede překvapit krásnými vánočními trhy. Ty jsou jako v ostatních městech již od konce listopadu až do prvního týdne v lednu na náměstí Svornosti. Otevřeny jsou od 10-20hodin o víkendech a od 11-18hodin ve všední den. Každou sobotu můžete využít komentované prohlídky krumlovských klášterů a nebo s dětmi vyzkoušet v klášterním dvoře svou zručnost pomocí středověkých řemesel. Dále je každou sobotu a středu po celý prosinec připraven bohatý program různých vystoupení.

TC

 

Související články